یحیی گل محمدی رکورد برانکو را می شکند؟

پرسپولیس در صورت پیروزی در 4 بازی آینده خود می تواند به رکورد برانکو در هفته هفدهم برسد.

یحیی گل محمدی رکورد برانکو را می شکند؟
کد خبر: 35451

به گزارش زنهار؛ پرسپولیس برای قهرمانی مقتدرانه در پایان فصل باید روند پیروزی های خود در بازی های آینده را حفظ کند.

چند روز قبل در خبری نوشتیم یحیی گل محمدی در آستانه شکستن رکورد فرهاد مجیدی است و در این خبر اشاره کردیم با توجه به این که استقلال فصل قبل با 35 امتیاز قهرمان نیم فصل شد، سرخ پوشان تهرانی برای شکستن رکورد رقیب سنتی باید در 4 بازی آینده به پیروزی رسیده و با کسب 12 امتیاز در مجموع به 36 امتیاز برسد.

نکته زمانی جالب تر می شود که در چند فصل اخیر هر تیمی قهرمان نیم فصل شده، در پایان لیگ نیز توانسته جام قهرمانی را بالای سر ببرد. البته به جز لیگ هجدهم که شاگردان برانکو به خاطر تفاضل گل کمتر، این عنوان تشریفاتی را کسب نکردند. در نیم فصل لیگ هجدهم، این سپاهان بود که با 31 امتیاز و تفاصل گل بهتر قهرمان نیم فصل شد و پرسپولیس با همین تعداد امتیاز، به عنوان دومی رسید اما درنهایت باز هم عنوان قهرمانی پایان فصل را مال خود کرد.

به جز لیگ هجدهم، پرسپولیس در لیگ های شانزدهم (32 امتیاز)، هفدهم (36 امتیاز)، نوزدهم (31 امتیاز) و بیستم (30 امتیاز) قهرمان نیم فصل شد تا درنهایت جام قهرمانی را بالای سر ببرد و فصل قبل نیز این استقلال بود که با 35 امتیاز قهرمان نیم فصل شد و در پایان لیگ، با فرهاد مجیدی جام را بالای سر برد.

حالا در رقابت فشرده این فصل، پرسپولیس، استقلال، سپاهان و گل گهر در حالی مدعی کسب عنوان قهرمانی نیم فصل هستند که چند بازی مستقیم بین این مدعیان انجام می شود. به گونه ای که پرسپولیس مقابل استقلال و گل گهر قرار است بازی کند و سپاهان کار راحت تری خواهد داشت.

حالا یحیی گل محمدی این فرصت را دارد تا با پیروزی در 4 بازی آینده دو رکورد را جابجا کند و با گذر از امتیازات استقلال مجیدی در فصل قبل کنار پرسپولیس برانکو در لیگ هفدهم قرار بگیرد.

 

 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار