یاغی جدید به اردو برمی‌گردد؟

با تصمیم امیر قلعه‌نویی، احمد نوراللهی از اردوی تیم ملی کنار گذاشته شد و شانس همراهی تیم ملی در مصاف با ازبکستان را از دست داد.

یاغی جدید به اردو برمی‌گردد؟
کد خبر: 62461

به گزارش زنهار، احمد نوراللهی با تصمیم امیر قلعه‌نویی به همراه ۵ بازیکن دیگر در لیست ۲۳ نفره تیم ملی برای بازی با هنگ‌کنگ قرار نگرفت. واکنش احمد نوراللهی به این تصمیم موجب شد تا امیر قلعه‌نویی بعد از بازی رای به اخراج این بازیکن از اردوی تیم ملی دهد و نسبت به حضور او در اردوی تیم ملی اعلام عدم نیاز کند! بدین ترتیب احمد نوراللهی شانس همراهی تیم ملی در بازی با ازبکستان را از دست داد. قابل پیش بینی است امیر قلعه‌نویی برای اردوهای بعدی تیم ملی هم قید دعوت از این بازیکن را بزند.

اتخاذ این تصمیم از سوی امیر قلعه‌نویی با دفاع برخی پیشکسوتان تیم ملی همراه شد. به‌طور مثال علی‌اصغر مدیرروستا این تصمیم را ستود و گفت اگر سرمربی تیم ملی تصمیم قاطعانه‌ای برای برخورد با این بازیکن نمی‌گرفت، بی‌نظمی و هرج و مرج در تیم ملی رواج پیدا می‌کرد.

شاید احمد نوراللهی که در سال‌های اخیر بازی‌های متعددی برای تیم ملی انجام داد انتظار نداشت برای بازی با هنگ‌کنگ در لیست ۲۳ نفره تیم ملی جای نگیرد و این موجب رفتاری از سمت او شد که قابل پیش‌بینی نبود! با این حال بازیکن تحت هر شرایطی باید مطیع کادر فنی باشد و نمی‌شود به امیر قلعه‌نویی به خاطر اتخاذ این تصمیم ایراد گرفت چرا که سرمربی می‌داند باید برای تیمش چه تصمیمی بگیرد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار