بازیکن سابق پرسپولیس جانشین درویش می شود!

یحیی گل محمدی و رضا دوریش مدیرعامل پرسپولیس به مشکل خورده اند و به نظر می‌رسد به زودی بایستی منتظر تغییرات گسترده در تیم پرسپولیس باشیم.

بازیکن سابق پرسپولیس جانشین درویش می شود!
کد خبر: 62446

به گزارش زنهار، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که از مشکلات فراوان داخل تیم انتقاد کرده و در آستانه استعفا از سرمربیگری این تیم نیز قرار دارد.

آتش اختلافات بین درویش و گل محمدی به اردوی این تیم رسیده و شرایط قرمزها در آستانه بازی حساس مقابل النصر اصلا خوب نیست. به نظر می رسد با ادامه این روند از بین درویش و گل محمدی یکی باید از پرسپولیس برود تا آرامش به این تیم برگردد.

در همین رابطه یکی از مدیرعامل های سابق پرسپولیس این روزها مشغول رایزنی برای بازگشت درویش است و می خواهد جانشین او شود. این مدیر که چند سال قبل در پرسپولیس حضور داشت، قصد دارد دوباره به این تیم برگردد و از همین رو این روزها به شدت مشغول رایزنی است تا نظر مثبت نهادهای مربوطه را جلب کند و به هدفش که مدیرعاملی پرسپولیس است برسد.

همچنین شنیده‌ها حاکی از آن است که ابراهیم شکوری معاون پیشین باشگاه پرسپولیس هم به جمع گزینه‌های حضور در هیات مدیره و پست مدیرعاملی اضافه شده و بعید نیست شاهد بازگشت او به پرسپولیس باشیم.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار