هشدار جدی AFC به سپاهان

کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از یک هفته از صدور رای کمیته انضباطی AFC درباره لغو بازی سپاهان و الاتحاد به باشگاه ایرانی اخطار دیگری داده است. آخرین اخبار سپاهان| هشدار جدی AFC به سپاهان هفته گذشته (۱۱ آبان) بود که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به دلیل اتقاقات رخ داده در دیدار با الاتحاد عربستان و ترک ورزشگاه از سوی تیم عربستانی از سوی AFC جریمه شد.

هشدار جدی AFC به سپاهان
کد خبر: 62223

به گزارش زنهار، جرایم اعمال شده علیه باشگاه سپاهان واکنش‌های بسیاری را در داخل و خارج از ایران برانگیخت. از جمله خود باشگاه سپاهان بعد از اعلام رسمی رای AFC اطلاعیه‌ای را صادر و بیان کرد که رای صادر شده توسط کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا را صحیح نمی‌داند.

دست رد AFC به سینه اصفهانی ها

اگرچه مشخص نیست که AFC با کدام یک از اطلاعات ارائه شده توسط باشگاه سپاهان مشکل داشته است اما باشگاه سپاهان در اطلاعیه خود از این موضوع گلایه کرده بود که چرا AFC به درخواست‌های این باشگاه در روند رسیدگی به پرونده بی‌توجهی کرده است.

در همین رابطه  AFC به باشگاه ایرانی اخطار داده که از انتشار جزئیات روند رسیدگی به اتفاقات این بازی خودداری کند. به این ترتیب، اخطار کنفدراسیون فوتبال آسیا به ابهامات موجود درباره رای صادر شده از سوی این نهاد برای باشگاه ایرانی اضافه کرده است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار