تیپ لاکچری احمدرضا عابدزاده در سواحل شمال

احمدرضا عابدزاده کاپیتان محبوب و قدیمی تیم ملی فوتبال با منتشر کردن تصویر جذابی در اینستاگرام اش استایل و آمادگی جسمانی اش را به رخ هواداران اش کشیده است.

تیپ لاکچری احمدرضا عابدزاده در سواحل شمال
کد خبر: 62014

به گزارش زنهار، ماه‌های گذشته بود که اغلب رسانه‌های داخلی اعلام کردند احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایران برای همیشه از ایران خارج شده و به آمریکا مهاجرت کرده است.

البته پس از انتشار این خبر بود که برخی از نزدیکان عقاب آسیا مدعی شدند او برای همیشه به آمریکا مهاجرت نکرده، بلکه قصد دارد هر چند ماه یک بار برای انجام فعالیت‌های اقتصادی و شخصی‌اش راهی ایران شود.

با این وجود نکته عجیب ماجرای مهاجرت عابدزاده این است که این موضوع هنوز از سوی ستاره سال‌های دور فوتبال ایران مستقیم و به طور شفاف تایید یا تکذیب نشده است.

در همین راستا حالا پیشکسوت محبوب فوتبال با انتشار تصویر متفاوتی از خودش در صفحه شخصی اش که به نظر می رسد در سواحل شمال کشور باشد، آمادگی جسمانی اش را در سن ۵۷ سالگی به رخ دنبال کنندگان اش کشیده است.

QB8FlSfMUdcx

کاپیتان قدیمی پرسپولیس که همواره با نمایش تصاویر و ویدئوهایی از تمرینات سخت بدنسازی اش، استایل حرفه ای و آماده اش را در میانسالی حفظ کرده، به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان تاریخ فوتبال ایران شناخته می شود.

آسیب دیدگی و کمای عابدزاده

احمدرضا عابدزاده در ۱۲ اسفند ۱۳۸۰ به دلیل سردرد شدید در بیمارستان کسری تهران بستری شد و به کما رفت.

 مردم و هواداران او که نگران سلامتی وی بودند، چندین روز بیرون بیمارستان تجمع کردند تا او مورد عمل جراحی قرار گرفت و بعد از جراحی در ناحیه مغز، تا مدتی توان تکلم خود را ازدست داد.

 او پس از این عمل برای ادامه درمان و خارج کردن لخته خونی که در سرش ایجاد شده بود به سوئد رفت و چندین عمل جراحی انجام داد تا بعد از طی کردن دوران نقاهت، به زندگی عادی بازگشت.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار