گل محمدی هافبک استقلال را ستاره پرسپولیس کرد

مسعود ریگی هافبک دفاعی تازه وارد پرسپولیس در لیگ بیست و دوم نقش جدیدی در تیم یحیی گل‌محمدی برعهده گرفته است.

گل محمدی هافبک استقلال را ستاره پرسپولیس کرد
کد خبر: 61997

به گزارش زنهار، هافبک سابق استقلال که حضورش در پرسپولیس با حواشی از جمله مصاحبه اعتراض آمیز و کنایه‌های کمال کامیابی نیا همراه شد، در بدو ورود به پرسپولیس گفت: از یحیی گل‌محمدی تشکر می‌کنم. بعد از همکاری که در پدیده با او داشتم، باعث افتخار است که دوباره در کنارش و همچنین در خدمت باشگاه بزرگ پرسپولیس هستم. امیدوارم همان‌طور که همیشه سعی کرده‌ام، باتعهد و بدون حاشیه بازی کنم و مسئولیت‌پذیر باشم، امسال هم به تیم پرسپولیس کمک کنم.

مسعود ریگی انقدر کم‌حرف است که به سختی می‌شود لقب یاغی را به او نسبت داد و از ابتدای حضورش در پرسپولیس نیز هیچ مصاحبه‌ای از او بیرون نیامده و این هافبک حرفه‌ای فقط به تلاش برای تیم حال حاضرش فکر می‌کند.

ریگی در آخرین بازی پرسپولیس و سپاهان که با برد شیرین زردپوشان همراه شد در خط هافبک سپاهان رقابت سختی با میلاد سرلک داشت و حالا با توجه به مصدومیت میلاد، فعلا جانشین او در ترکیب اصلی شده است.

پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی ۱۴۰۲ به شدت دنبال جذب سعید عزت اللهی بود و سرانجام بعد از کش و قوس‌های فراوان و صادر نشدن رضایت‌نامه سعید، پرسپولیس به دنبال یک گزینه غیر منتظره رفت. مسعود ریگی پس از بازی برای استقلال و سپاهان، فقط مانده بود برای پرسپولیس بازی کند تا مثلث حضورش در سه تیم بزرگ ایران تکمیل شود و سرانجام همین تصمیم را گرفت.

میلاد سرلک داشت و حالا با توجه به مصدومیت میلاد، فعلا جانشین او در ترکیب اصلی خواهد بود. ریگی در بازی‌های فولاد و الدحیل هم فیکس بازی کرد و در دیدار گل گهر نیز پس از نصدومیت سرلک جایگزین او شد و نمایش خوبی از خود ارائه کرد. شاید وقتی تصویر رقابت آن‌ها در بازی پرسپولیس و سپاهان به ثبت رسید، کمتر کسی فکر می‌کرد که چندی بعد ریگی در ترکیب ثابت پرسپولیس جایگزین مناسبی برای سرلک می‌شود.

مسعود ریگی پس از مصدومیت سرلک حالا به هافبک دفاعی اصلی پرسپولیس تبدیل شده است. او در دیدار اخیر پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان، به رغم آن که یک خطای پنالتی مرتکب شد (همان پنالتی که علیرضا بیرانوند مهار کرد!)، اما در مجموع یکی از بهترین و سرحال‌ترین بازیکنان تیم یحیی گل محمدی بود.

عملکرد مطلوب مسعود ریگی باعث شده که متعصب‌ترین هواداران کمال کامیابی نیا نیز به خرید جدید یحیی گل محمدی نمره ۲۰ بدهند. خرید پنهان و کم صحبتی که حرف‌هایش را به جای فضای مجازی یا حتی رسانه‌ها در داخل زمین می‌زند!

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار