غوغای یحیی گل محمدی در پرسپولیس

یحیی گل محمدی در این فصل بهترین شروع خود را با پرسپولیس داشته است.

غوغای یحیی گل محمدی در پرسپولیس
کد خبر: 61956

به گزارش زنهار، یحیی گل محمدی از اواسط لیگ نوزدهم به پرسپولیس آمد و در همان فصل هم تیمش را قهرمان کرد. گل محمدی درحالی پنجمین فصل از حضورش در پرسپولیس را پشت سر می گذارد که در این مدت جام های زیادی برای پرسپولیس کسب کرده و عملکرد او فوق العاده بوده است. یحیی در لیگ بیستم و در ۶ بازی ابتدایی موفق شد ۱۰ امتیاز کسب کند که این ضعیف ترین شروع یحیی در چند فصل گذشته بوده است.

با این حال در پایان همان فصل هم تیم یحیی قهرمان لیگ برتر شد و جام را بالای سر برد. تیم یحیی در لیگ بیست و یکم از ۱۸ امتیاز ممکن ۱۱ امتیاز کسب کرد و نسبت فصل قبلش شروع بهتری داشت. در آن فصل پرسپولیس نتایج خوبی نگرفت و پشت سر استقلال به مقام دومی رسید و دستش از جام کوتاه ماند. در لیگ بیست و دوم یحیی رکورد خودش را باز هم بهتر کرد و در ۶ بازی نخست لیگ ،۴ برد و ۲ تساوی به دست آورد و آمار عالی ۱۴ امتیاز از ۱۸ امتیاز ممکن را ثبت کرد.

فصل قبل تیم یحیی همه جام ها را درو کرد و هم قهرمان جام حذفی شد و هم جام قهرمانی لیگ برتر را مال خود کرد. با وجود شروع عالی پرسپولیس در فصل قبل، این آمار بهترین عملکرد یحیی گل محمدی نیست و یحیی امسال نتایج درخشان تری گرفته است. او رکورد خودش را زد و یکی از بهترین شروع های تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد. تیم یحیی از ۶ بازی ابتدایی خود در این فصل ۵ برد و یک تساوی به دست آورده و هنوز شکستی متحمل نشده است.

کسب ۱۶ امتیاز از ۱۸ امتیاز ممکن آماری فوق العاده برای یحیی گل محمدی محسوب می شود. البته یک امتیاز از پرسپولیس به دلیل تخلف در نقل و انتقالات کم شده ولی حتی با وجود کسر یک امتیاز باز هم این بهترین شروع تیم یحیی در چند سال گذشته بوده است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار