شوک دوباره به اردوگاه قرمزها!

باشگاه پرسپولیس به زودی قرارداد مرتضی پورعلی گنجی را تمدید می‌کند.

شوک دوباره به اردوگاه قرمزها!
کد خبر: 61832

به گزارش زنهار، بعد از مصدومیت سخت مرتضی پورعلی‌گنجی در بازی تیم ملی مقابل قطر، مشخص شد این بازیکن ادامه فصل را از دست داد و نمی‌تواند به میدان برود. قرارداد پورعلی‌گنجی با پرسپولیس در پایان این فصل تمام می‌شود و وضعیت آینده این بازیکن نامشخص است. یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری قبل از بازی تیمش مقابل استقلال تاجیکستان در مورد مصدومیت مرتضی گفت: قطعا به باشگاه پیشنهاد می‌دهم که قرارداد مرتضی را تمدید کنند.

بعد از بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان هم رضا درویش خبر از تمدید قرارداد این بازیکن داد و اعلام کرد باشگاه پرسپولیس به زودی پیشنهاد تمدید قرارداد را به مدافع ملی پوش خود می‌دهد. آنطور که شنیدیم باشگاه پرسپولیس قرار است به مدت ۲ الی ۳ فصل دیگر قرارداد پورعلی‌گنجی را تمدید کند و اگر این بازیکن برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به توافق برسد، تا پایان لیگ بیست و ششم قرارداد مرتضی تمدید خواهد شد.

گفتنی است طی روزهای آینده و احتمالا بعد از انجام عمل جراحی پورعلی‌گنجی ، باشگاه پرسپولیس پیشنهاد تمدید قرارداد را به این بازیکن خواهد داد و بعید است خود مرتضی هم مشکلی برای تمدید قرارداد با تیم محبوبش داشته باشد.پورعلی‌گنجی همیشه از علاقه خود به پرسپولیس صحبت کرده و اعلام کرده بود که از بچگی دوست داشت پیراهن این تیم را برتن کند و با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند. از آنجاییکه سن مرتضی طوری است که او شانس لژیونر شدن را ندارد، با توجه به تمدید قرارداد چند ساله او با پرسپولیس، به نظر می‌رسد آرزوی دوران کودکی پورعلی‌گنجی تبدیل به واقعیت خواهد شد و این بازیکن باکیفیت بعد از چند سال بازی برای پرسپولیس از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار