کام‌بک شیرین استقلال در آزادی/ نکونام باز هم مچ فکری را خواباند

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و هوادار در هفته ششم لیگ برتر با پیروزی آبی‌پوشان خاتمه یافت.

کام‌بک شیرین استقلال در آزادی/ نکونام باز هم مچ فکری را خواباند
کد خبر: 61713

به گزارش زنهار، تیم‌های فوتبال استقلال و هوادار تهران در ادامه مسابقات هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست با نتیجه ۲ بر ۳ به سود استقلال به پایان رسید.

صائب محبی (۵) و ایمان سلیمی (۱۷ - گل به خودی) برای هوادار و کوین یامگا  مهرداد محمدی (۲ بار) برای استقلال گلزنی کردند.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، سعید مهری، کوین یامگا، زبیر نیک‌نفس، جعفر سلمانی، آرش رضاوند، آرمان رمضانی و مهرداد محمدی.

کام‌بک شیرین استقلال در آزادی/ مهرداد منجی آبی‌ها شد؛ نکونام باز هم مچ فکری را خواباند

ترکیب هوادار: علیرضا حقیقی، مهدی عبدی، فریبرز گرامی، صائب محبی، مرتضی منصوری، محمد عباسی، ایوب کلانتری(۳۲ - داریوش شجاعیان)، قائم اسلامی‌خواه، امیرحسین پورمحمد، امین قاسمی‌نژاد و کریم  اسلامی.

داور: بیژن حیدری

نیمه اول:

دقیقه ۵: هوادار از روی ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شد که سیدحسین حسینی توپ اول را گرفت اما در ادامه صائب محبی موفق شد دروازه استقلال را باز کند.

دقیقه ۱۷: هوادار صاحب ضد حمله شد و پاس زمینی به محوطه جریمه استقلال ارسال شد که ایمان سلیمی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

دقیقه ۲۱: استقلال صاحب خطا شد و بازیکنان این تیم زودتر بازی را آغاز کردند که مهرداد محمدی توسط امیرحسین پورمحمد در محوطه جریمه سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

دقیقه ۲۳: کوین یامگا پشت توپ ایستاد و توانست از روی نقطه پنالتی دروازه حقیقی را باز کند تا یکی از گل‌های خورده آبی‌پوشان جبران شود.

دقیقه ۲۶: ضربه ایستگاهی مهرداد محمدی را علیرضا حقیقی به زیبایی دفع کرد.

دقیقه ۳۰: ارسال توپ از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر صاحبی همراه بود که به شکل خطرناکی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: آرمان رمضانی از روی ارسال توپ گل زد ولی کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

دقیقه ۴۴: شوت سرکش مهرداد محمدی از کنار دروازه هوادار به بیرون رفت.

دقیقه ۳+۴۵: ارسال جعفر سلمانی و ضربه بیرون پای یامگا به شکل خطرناکی از کنار دروازه هوادار راهی اوت شد.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۹: فرار تند و تیز سلمانی از جناح چپ و ارسال تند و تیز او به اوت سمت مقابل رفت.

دقیقه ۵۱: داریوش شجاعیان به زیبایی زبیر نیک نفس را از پیش رو برداشت و با شوت روی پا به سمت دروازه استقلال ضربه زد که حسین حسینی توپ را از کنج دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵۷: شوت زمینی محکم ابوالفضل جلالی با اختلاف کم از کنار دروازه هوادار راهی اوت شد.

دقیقه ۶۱: : پرتاب اوت بلند ایمان سلیمی منجر به موقعیت خطرناک برای استقلال شد که دو ضربه پشت سر پیاپی از روزبه چشمی و آرمان رمضانی در مقابل تیرک دوم به مهرداد محمدی رسید تا او بدون مکث و با شوت روی پا دروازه هوادار را باز کند و کار را به تساوی بکشد.

دقیقه ۶۸: اشتباه پیاپی در خط دفاعی هوادار توپ را به کوین یامگا رساند که پاس او و شوت محکم آرمان رمضانی پس از برخورد به بازیکن هوادار به کرنر رفت.

دقیقه ۸۱: خطایی که ایمان سلیمی در سمت چپ زمین برای استقلال گرفته بود را مهدی مهدی پور به مقابل تیرک اول فرستاد که ضربه پشت سر ارسلان مطهری به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ۸۴: : پاس در عمق زیبای آرش رضاوند در سمت راست محوطه جریمه به مهرداد محمدی رسید تا این بازیکن با حرکت در عرض و فریب دو بازیکن حریف، با یک شوت فنی استثنایی و در حالی که حقیقی نظاره گر توپ بود، گل سوم تیمش را بزند.

کام‌بک شیرین استقلال در آزادی/ مهرداد ناجی آبی‌ها شد/ نکونام باز هم مچ فکری را خواباند

دقیقه ۲+۹۰: ارسال مهدی مهدی پور از روی ضربه ایستگاهی سمت راست زمین و ضربه سر مطهری به بیرون رفت.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار