در هاگیر و واگیر گل محمدی، ستاره پرسپولیس هم رفت!

مهدی ترابی به دیدار معوقه هفته ششم برابر پیکان خواهد رسید.

در هاگیر و واگیر گل محمدی، ستاره پرسپولیس هم رفت!
کد خبر: 61535

 

مهدی ترابی که در همان اوایل دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل النصر به دلیل خرابی چمن ورزشگاه آزادی دچار مصدومیت شد به بازی با پیکان می رسد.

این بازیکن به دلیل مصدومیت حتی اردوی تیم ملی را هم از دست داده اما روند بهبودی او مثبت است و حتی در بازی با گل گهر که در هفته هفتم برگزار شد می توانست بازی کند اما شرط احتیاط بر این بود که به میدان نرود. با این وجود ترابی برای بازی معوقه با پیکان که هفته دیگر برگزار می شود می رسد. در واقع مشکل گل‌محمدی با حضور ترابی تا حد زیادی حل می‌شود. میلاد سرلک هم که فعلاً مصدوم است و گفته می‌شود بازی با استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا را هم از دست خواهد داد.

پرسپولیس این روزها مصدومان زیادی دارد اما شاید این تدبیر یحیی گل محمدی بود که ابتدای فصل هافبک‌های زیادی خرید و حالا با اینکه ۴ هافبک او مصدوم هستند، دغدغه چندانی ندارد. سرمربی پرسپولیس می‌تواند به جای سرلک هم از وجود نفراتی چون مسعود ریگی و سینا اسد بیگی که بارها در بازی‌های حساس به میدان رفته‌اند، استفاده کند.

با حضور مهدی ترابی مسلماً چرخ‌های پرسپولیس بهتر می‌چرخد و خیال سرمربی سرخپوشان بابت جناح چپ تیمش راحت می‌شود. این طوری وحید امیری هم می‌تواند استراحت بیشتری کند و برای بازی دوم آبان ماه مقابل استقلال تاجیکستان شرایط مطلوبی داشته باشد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار