گل محمدی حرف آخر را زد و قرمزها را نابود کرد

در جلسه نماینده گل محمدی با رضا درویش، سرمربی پرسپولیس دلایل ناراحتی اش از باشگاه را تشریح کرده است.

گل محمدی حرف آخر را زد و قرمزها را نابود کرد
کد خبر: 61522

 به گزارش زنهار به نقل از همشهری آنلاین  از چهارشنبه تاکنون تیم پرسپولیس و باشگاه درگیر قهر یحیی گل محمدی است. سرمربی پرسپولیس که برای فصل جدید چالش های مختلفی را پیش رو دیده از اینکه باشگاه نسبت به اخطارهایش بی توجهی کرده ناراحت شده و تصمیم گرفت چند روزی در تمرینات شرکت نکند.

قهر گل محمدی از پرسپولیس که در یکی دو سال اخیر تازگی ندارد، باعث ایجاد تحلیل های مختلفی شده است. سفر روز گذشته او به دبی هم این شایعات را بیشتر از قبل کرده اس تو حتی عده ای گمانه زنی کرده اند که او برای مذاکره با یکی از باشگاه ها اماراتی راهی این سفر شده است.

پیگیری های از جلسه روز گذشته نماینده گل محمدی با رضا درویش مدیرعامل باشگاه نشان می دهد که در این نشست مدیربرنامه های سرمربی پرسپولیس دلایل ناراحتی اش از باشگاه را تشریح کرده است.

وی به نقل از گل محمدی تاکید کرده برخلاف برخی شایعات که عنوان می کنند او برای تحت فشار گذاشتن باشگاه برای تمدید قرارداد اقدام به این کار کرده از اساس کذب است و وی تنها به دلیل شرایط مالی اعضای تیم اعم از بازیکنان و کادرفنی اش و همچنین بی توجهی سیستمی به نوتیس هایی که داده تصمیم گرفته این طور ناراحتی اش را نشان دهد.

گل محمدی به باشگاه اعلام کرده دنبال این نیست که فقط آپشن های قرارداد او پرداخت شود. این آپشن ها جزوی از قرارداد اعضای تیم است که بعد از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی فعال شده و چرا باشگاه نسبت به این بخش از قرارداد بی تفاوت است و یا طوری عنوان می شود که به نظر اعضای تیم خارج از قرارداد، حق و حقوق خود را طلب می کنند. 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار