هواداران الهلال صفحه گلر ایرانی را در اینستاگرام ترکاندند/ عکس

هواداران الهلال با هجوم به صفحه اینستاگرام رشید مظاهری، از او تشکر کردند.

هواداران الهلال صفحه گلر ایرانی را در اینستاگرام ترکاندند/ عکس
کد خبر: 61302

 به گزارش زنها به نقل از همشهری آنلاین  به نظر می رسد که پیام ویدیویی صادق درودگر به دست هواداران حاضر در استادیوم آزادی نرسید چرا که علی رغم توصیه های مکرر مدیران نساجی، در چند صحنه، بطری هایی به سمت هواداران الهلال پرتاب شد که این موضوع در لحظه اخراج کاپیتان تیم عربستانی بیشتر به چشم آمد.

پس از اخراج سلمان الفرج و زمانیکه بازیکن کهنه کار الهلال قصد داشت تا از تونل استادیوم عبور کرده و به رختکن تیمش برود، متأسفانه برخی از تماشاگران اشیائی را به سمت این بازیکن پرتاب کردند که باعث شد او دوباره به درون زمین بازگردد.

پس از این اتفاقات، رشید مظاهری سریعا خود را به صحنه رساند و سلمان الفرج را تا داخل تونل استادیوم همراهی کرد تا هواداران حاضر در استادیوم، چیزی را به سمت کاپیتان الهلال پرتاب نکنند.

این موضوع با واکنش هواداران تیم عربستانی در صفحه اینستاگرام او همراه شد. بسیاری از طرفداران الهلال با هجوم به پیج شخصی مظاهری، کامنت های فراوانی در تقدیر و تشکر از این کار او منتشر کردند.

الهلالی ها با کامنت هایی مانند چقدر تو مهربان هستی، ممنون بابت اخلاق خوبت، مرسی قهرمان، تو یک دروازه بان بزرگ هستی، هواداران الهلال تو را فراموش نمی کنند و... نسبت به این حرکت قابل ستایش مظاهری واکنش نشان دادند.

4904557

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار