مشکل بزرگ ستاره استقلال حل شد

مشکل مهرداد محمدی در جلسه‌ای که شب گذشته با مدیران باشگاه استقلال داشت، برطرف شد و او چک جدید دریافت کرد.

مشکل بزرگ ستاره استقلال حل شد
کد خبر: 61231

ستاره استقلال که در نقل و انتقالات تابستانی با سر و صدای فراوان به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه شد، در روز‌های گذشته نتوانسته بود ده درصد ابتدایی پیش قرارداد خود را دریافت کند.

مهرداد محمدی در زمان عقد قرارداد با استقلال از حجت کریمی مدیرعامل پیشین این باشگاه یک فقره چک که متعلق به اسپانسر قبلی بود را دریافت کرد، اما این چک در چند نوبت برگشت خورد و هیچ وقت محمدی به پول نرسید.

از این رو مدیران کنونی باشگاه استقلال وقتی قصد داشتند ۱۰ درصد از مبالغ قرارداد اعضای تیم را پرداخت کنند، به مهرداد محمدی اعلام کردند که چک قبلی را به باشگاه پس بدهد تا چک جدید خود را دریافت کند.

همین مساله سبب شد تا مهرداد محمدی نتواند در هنگام دریافت ۱۰ درصد از قرارداد‌های جدید توسط بازیکنان چک جدید را دریافت کند. با این حال این ستاره استقلال دیشب به دیدار علی خطیر مدیرعامل باشگاه رفت و مشکلش حل شد.

محمدی در جلسه‌ای که شب گذشته با خطیر داشت، چک قبلی که در دست داشت را به مدیران باشگاه تحویل داد و چک جدید شامل ده درصد از قرارداد فصل جاری را دریافت کرد تا به این شکل مشکل او نیز حل شود و با شرایط بهتری از نظر روحی در تمرینات شرکت کند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار