غوغای اینستاگرام رم برای سردار آزمون/ عکس

​ صفحه اینستاگرام باشگاه رم علاقه زیادی به ستاره جدید و ایرانی‌اش دارد.

غوغای  اینستاگرام رم برای سردار آزمون/ عکس
کد خبر: 59293

به گزارش زنهار، در تمرینات پیش فصل بایرلورکوزن بود که سردار آزمون دچار آسیب دیدگی شد. بعد از انجام معاینات مشخص شد که مصدومیت این ستاره ایرانی از همان نوع آسیب دیدگی است که پیش از جام جهانی برایش اتفاق افتاد. در نهایت معلوم شد که سردار باید به خاطر این مصدومیت حدود یک ماه از میادین دور بماند.

آزمون ریکاوری خود را بلافاصله آغاز کرد و سریع‌تر از حد تصور توانست تمرینات خود را آغاز کند. از طرف دیگر او در یک انتقال جذاب و فوق العاده از بایر لورکوزن به رم پیوست. ستاره ایرانی اخیرا در تمرینات گروهی تیمش نیز حاضر شده و به نظر می‌رسد که به شکل کامل مصدومیت را پشت سر گذاشته است.

fyb5rzb5

اما به نظر می‌رسد اینستاگرام باشگاه رم علاقه زیادی به ستاره ایرانی جدید این تیم دارد. صفحه رسمی باشگاه ایتالیایی در روزهای اخیر پستی به تنهایی از آزمون را منتشر کرد و حالا در جدیدترین پست خود تصاویری از تمرینات تیم ژوزه مورینیو را به اشتراک گذاشته که سردار در اسلاید یک آن قرار دارد.

گفتنی است سردار به طور کامل مصدومیت خود را پشت سر گذاشته و آماده است بعد از اتمام فیفادی در ترکیب رم به میدان برود؛ ستاره‌ای که از انگیزه‌های زیادی برای اثبات توانایی های خود به مورینیو برخوردار است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار