افشاگری عجیب و غریب سعید عزت اللهی درباره نرفتنش به پرسپولیس!

سعید عزت اللهی ماه گذشته در آستانه پیوستن به پرسپولیس بود اما اتفاقاتی رخ داد که این انتقال را منتفی کرد.

افشاگری عجیب و غریب سعید عزت اللهی درباره نرفتنش به پرسپولیس!
کد خبر: 59007

 به گزارش زنهار،  سعید عزت اللهی از ابتدای تابستان مورد توجه پرسپولیس و استقلال قرار گرفت. رسانه‌ها خبر دادند که سعید عزت اللهی ترجیح می‌دهد در پرسپولیس بازی کند. حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باعث شد که سعید عزت اللهی برای پیوستن به این تیم ترغیب شود اما باشگاه دانمارکی رضایتنامه خروج او را امضا نکرد. سعید عزت اللهی در نهایت قرارداد خود را با تیم دانمارکی تمدید کرد؛ برای دانستن شرح ماجرا ادامه این مطلب را بخوانید:

پول بهتر است یا پیشرفت؟ در وضعیت فعلی، شاید پاسخ اغلب ما به این سؤال، گزینه اول باشد. برای سعید عزت‌اللهی اما دومی در اولویت بود. او طی سال‌های اخیر، با اینکه می‌توانست به لیگ ایران برگردد، قرارداد بهتری ببندد و آینده‌اش را بسازد اما در اروپا ماند تا شاید پیشرفت کند و اتفاقات بزرگ‌تری برایش رقم بخورد. سعید در همین تابستان، بمب اصلی نقل و انتقالات ایران بود اما در نهایت با وایله شش ماهه تمدید کرد تا همچنان بازی در سوپرلیگ دانمارک را تجربه کند.

سعید درباره اتفاقاتی که در ماه‌های اخیر تجربه کرد، صحبت می‌کند و باز هم تأکید دارد که فعلاً پول برای او در مقایسه با پیشرفت اهمیت بیشتری ندارد. با او که داشت چمدان‌هایش را برای سفر به بلغارستان می‌بست، گپ زدیم. از پیشنهاد تیم‌های ایران تا VAR و بازی با بلغارستان و آنگولا.

واقعیتش اسم بردن از پیشنهادها کار درستی نیست اما تیم‌هایی بودند که برای جذب من اقدام کردند؛ از داخل و همچنین خارج از ایران. با توجه به قراردادی که من داشتم این اتفاق نیفتاد از وایله جدا شوم.

اطلاعاتی که من داشتم این بود که وایله قبل از دریافت پیشنهادها، رقم رضایتنامه را به تو حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار یورو اعلام کرد. چه اتفاقی افتاد که یکباره این رقم چند برابر شد؟

فوتبال امروزه تبدیل به یک تجارت شده و هر باشگاهی تلاش می‌کند تا از بازیکنانش درآمد بسازد. ابتدای پنجره نقل و انتقالات هم من این برداشت را داشتم اما با توجه به جلساتی که برگزار کردم، دیدم که رقم خیلی بیشتر از این حرف‌ها است. همین باعث شد تیم‌هایی که مرا می‌خواهند عقب‌نشینی کنند. بخصوص که تنها شش ماه از قرارداد من باقی مانده بود و این رقم بالا یک مقدار می‌شود گفت عادلانه نبود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار