چشمک دو ستاره سپاهان به پرسپولیس

خیال اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تهران راحت شد.

چشمک دو ستاره سپاهان به پرسپولیس
کد خبر: 58941

به گزارش زنهار، میلاد سرلک ، هافبک ۲۸ ساله پرسپولیس با نامه‌ای که در تاریخ ۱۸ تیرماه سازمان نظام وظیفه به سازمان لیگ فوتبال ارسال کرده بود تا یکم شهریور می‌توانست برای پرسپولیس به میدان برود و پس از آن مشمول سربازی حساب می‌شد.

با این حال نامه‌ جدیدی از سازمان نظام وظیفه به سازمان لیگ ارسال شده که یک ماه دیگر به میلاد سرلک فرصت داده شده تا به عبارت دیگر این بازیکن تا تاریخ یکم مهرماه بتواند بدون مشکل سربازی برای پرسپولیس به میدان برود.

با این اوصاف هافبک پرسپولیس مشکلی برای حضور در بازی  مقابل ذوب آهن و فولاد خوزستان نداشت. این خبر توسط فرشید طاهری، سرپرست کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تایید شد درحالی که پرسپولیسی‌ها کماکان نگران خدمت سربازی و جدایی میلاد سرلک از این تیم بودند.

حالا قلعه‌نویی با دعوت از سرلک خیال پرسپولیسی‌ها را راحت و آسوده کرد. البته مصدومیت محمد کریمی کاپیتان سپاهان و امید نورافکن دیگر بازیکن تیم اصفهانی و مورد علاقه قلعه‌نویی کمک کرد تا سرمربی تیم ملی، میلاد سرلک را به اردو فرابخواند.

چه بسا اگر محمد کریمی و امید نورافکن مصدوم نمی‌شدند، امیر قلعه‌نویی از میلاد سرلک برای دو بازی دوستانه تیم ملی برابر بلغارستان و آنگولا دعوت به عمل نمی‌آورد!

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار