اعتراف یک پرسپولیسی به قهرمانی سپاهان / یحیی خودش زیر سوال می‌رود

بازیکن سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس مهاجمی مثل فرشاد پیوس یا مهدی طارمی می‌خواهد که تمام‌کننده خوبی باشند.

اعتراف یک پرسپولیسی به قهرمانی سپاهان / یحیی خودش زیر سوال می‌رود
کد خبر: 58586

 به گزارش زنهار بهنام طاهرزاده، در خصوص شرایط تیم پرسپولیس بعد از گذشت سه هفته از لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس شکل خودش را حفظ کرده و یحیی گل محمدی دست به تغییرات زیادی نزده است. البته در این چند بازی عملکرد هجومی پرسپولیس خوب نبوده و آمار گلزنی مناسبی نداریم. پرسپولیس همیشه تیمی بوده که هواداران از آن انتظار بازی‌های پرگل دارند، اما شرایط موجود نشان می‌دهد که پرسپولیس در شکل هجومی دچار مشکلاتی است و این نقص به چشم می‌آید. شما به تیم سپاهان نگاه کنید که مهره‌های هجومی‌اش را نگه داشته و مهاجمان جدید هم به خدمت گرفته است تا به این شکل خط حمله خود را تقویت کند.

وی ادامه داد: با این شرایط به نظر من پرسپولیس باید از داشته‌هایش محافظت می‌کرد و اجازه جدایی مهدی عبدی را در این شرایط نمی‌داد؛ چراکه او بازیکنی است که می‌تواند تأثیرگذار باشد، اما به نظر من از دست دادن عبدی در این شرایط عجولانه بود و می‌شد تدبیر بهتری اتخاذ کرد. حالا که عبدی را از دست دادیم، باید یک جایگزین برای او پیدا می‌کردیم که این‌طور نشد. این بردها مقطعی هستند و شاید در یک بازی به مشکل بخوریم و به نظرم باید فکری برای این موضوع کرد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس مهاجمی مثل فرشاد پیوس یا مهدی طارمی می‌خواهد که تمام‌کننده خوبی باشند. محمد عمری بازیکن دونده‌ای است، اما گلزن قهاری نیست و بهتر بود عبدی را تا نیم‌فصل نگه می‌داشتند و نباید اینقدر راحت او را از دست می‌دادیم. همین عبدی برای تراکتور گلزنی کرد و شاید مسائل روحی و روانی هم دخیل بوده که عبدی عملکرد خوبی در پرسپولیس نداشت. ما در همه پست‌ها خوب هستیم و فکر می‌کنیم که فقط مشکل پرسپولیس در خط حمله باشد. شاید اگر عبدی را تا نیم فصل نگه می‌داشتند، او دوباره احیا می‌شد، اما تصمیم عجولانه‌ای گرفته شد. هرچند که یحیی گل محمدی مربی باهوشی است و باید به افکارش احترام بگذاریم. اگر پرسپولیس نتیجه نگیرد، اول از همه خود گل محمدی زیر سؤال می‌رود. از طرف دیگر به نظر من امسال سپاهان شرایط بهتری برای قهرمانی دارد؛ چراکه وقتی به وضعیت پرسپولیس نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که مشکلات این تیم زیاد است و گل‌محمدی کار سختی برای رفع کردن این نقایص دارد.

طاهرزاده ادامه داد: واقعا جدایی عیسی آل کثیر و مهدی عبدی من را متعجب کرد. پرسپولیس باید خودش را برای قهرمان شدن تقویت می‌کرد، اما در طرف مقابل می‌بینیم تیم سپاهان با مدیریت بانفوذی که دارد، شرایط بهتری برای خود ایجاد کرده است. ای‌کاش عبدی را تا نیم‌فصل در پرسپولیس نگه می‌داشتند و حالا او به تیم رقیب رفته و برای تراکتور گلزنی هم کرده است. عبدی با شرایط پرسپولیس آشنا بود و مطمئنا می‌توانست خودش را خیلی زود آماده کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره دیدار امروز این تیم مقابل فولاد خوزستان گفت: این بازی شرایط خاصی دارد و نباید به نتایج بازی‌های قبلی فولاد دقت کرد. تغییر و تحولات رخ‌داده در فولاد به این تیم شوک زیادی وارد کرده و مطمئنا بازیکنان فولاد می‌خواهند خودشان را نشان دهند. این بازی دو رو دارد و شاید پرسپولیس بتواند با گل‌های زیاد فولاد را شکست دهد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار