حرکت خاصی که سپاهان سر استقلال انجام داد

در شرایطی که هنوز سوت پایان بازی دیدار استقلال و سپاهان به صدا درنیامده بود، باشگاه اصفهانی با انتشار اطلاعیه ای، نسبت به اتفاقات رخ داده در استادیوم نقش جهان و حادثه ای که برای یکی از عکاسان پیش آمد، اطلاعیه ای را صادر کرد.

حرکت خاصی که سپاهان سر استقلال انجام داد
کد خبر: 57918
به گزارش زنهار،باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای پر از کنایه، باشگاه سپاهان را به دور زدن بودجه، مصونیت همیشگی، اتلاف وقت و وارونه جلوه دادن حقایق متهم کرد.در شرایطی که هنوز سوت پایان بازی دیدار استقلال و سپاهان به صدا درنیامده بود، باشگاه اصفهانی با انتشار اطلاعیه ای، نسبت به اتفاقات رخ داده در استادیوم نقش جهان و حادثه ای که برای یکی از عکاسان پیش آمد، اطلاعیه ای را صادر کرد.در این اطلاعیه که با عنوان اعتراض باشگاه سپاهان به رفتار هواداران و کادر باشگاه استقلال منتشر شده بود، اصفهانی ها ادعا کردند که به واسطه تحریک برخی از اعضای کادر فنی تیم استقلال سکوی هواداران تیم استقلال ملتهب شد و مکرراً به سمت بازیکنان تیم و هواداران سپاهان، فحاشی‌هایی انجام شد.

حالا نیز آبی پوشان با صدور اطلاعیه ای، به این موضوع واکنش نشان داده اند که در زیر می خوانیم:​

بیانیه آنها سراسر کذب است
باشگاه سپاهان درست در دقایقی که تیم‌شان زیر فشار حملات استقلال هیچ حرفی برای گفتن نداشت، با بیانیه‌ای سراسر کذب تلاش کرد حواس بینندگان را پرت کند که این رفتار در نوع خود عجیب و غریب است. این باشگاه ثابت کرد همانطور که بلد است قانون و سقف بودجه را دور بزند، می‌تواند حقایق را نیز وارانه جلوه دهد.

این یک کمدی فوتبالی است
اولین نکته ضروری این است که تامین امنیت در ورزشگاه محل برگزاری بازی، برعهده میزبان مسابقه است و بنابراین اگر اتفاقی رخ دهد، آنها مقصر اول هستند. درباره موضوع استفاده از نارنجک نیز، طرفداران فوتبال را ارجاع می‌دهیم به اتفاقات هفته‌ها و سال‌های گذشته، چراکه پرتاب نارنجک در این ورزشگاه یک عادت همیشگی است و اینکه باشگاه سپاهان می‌خواهد طرفداران استقلال را مسبب آن بداند، یک کمدی فوتبالی است!

گاهی رقابت‌ها مثل امشب به دور از فضای عدالت است
دعوت کادر فنی استقلال به آرامش نیز به هیچ عنوان در حیطه وظایف بیانیه‌نویس سپاهان نیست. مربیان و بازیکنان استقلال برای گرفتن حق خود، مرد و مردانه می‌جنگند چرا که می‌دانند گاهی رقابت‌ها مثل رقابت امشب به دور از فضای عدالت است، به ویژه بعد از اتفاقاتی که در فصل نقل و انتقالات رخ داد و پول‌های بی‌کنتوری که خرج شد.

سپاهان به حربه منسوخ و سوخته اتلاف وقت روی آورد
در زمین مسابقه نیز همه دیدند چه اتفاقاتی رخ داد. استقلال به ویژه در نیمه دوم این مسابقه آنقدر سوار بازی بود که سپاهان با حربه چندباره سوخته و منسوخ اتلاف وقت از سوی گلر خود و همینطور توپ جمع‌کن‌هایش تلاش کرد مانع حملات تیم شود.

خریدهایشان عربی و میزبانی آماتورگونه است
باید تاسف خورد توپ جمع‌کن‌هایی که به ورزشگاه آمده بودند تا چیزهای زیباتری از فوتبال یاد بگیرند، تقلب و دوز و کلک یاد گرفتند و به خانه‌شان بازگشتند. در ادامه، به زبان ساده‌تر می‌توان گفت خریدهای سپاهان در حد تیم‌های عربی است! ولی میزبانی‌شان آماتورگونه!

جای بیانیه دادن، زمین زشتتان را درست کنید
بهتر نیست این باشگاه به جای بیانیه دادن، زمین زشت نقش جهان را درست کند تا تیم‌های میزبان کمتر اذیت شوند؟ شما که به بودجه‌های کلان وصل هستید، حداقل به این زمین هم دستی بکشید. برای شکست رقبا نیز هیچگاه جهت بلندگوهای غول پیکرتان را به سمت رختکن حریف نگیرید و از ثانیه یک تا پایان مسابقه نیز لیزر به دست به دنبال بازیکنان رقیب نباشید.

آنها همیشه مصونیت داشته و دارند
بدون شک فحاشی و توهین‌های شما در طول مسابقه جای بررسی و برخورد دارد ولی چه می‌شود کرد مقابل باشگاهی که همواره مصونیت داشته و دارد!

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار