ضربه چهارگانه یحیی گل محمدی به استقلال و نکونام!

یحیی گل محمدی با خرید یاسین سلمانی ضربه محکمی به استقلال و نکونام زد.

ضربه چهارگانه یحیی گل محمدی به استقلال و نکونام!
کد خبر: 57659

به گزارش زنهار، در شروع نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران،  هافبک سابق تیم سپاهان و کاپیتان تیم امید، با یک قلب قرمز در استوری جدید خود به ماجرای پیوستن به تیم پرسپولیس قوت بخشید. یاسین سلمانی با این استوری همه را به این تصور انداخت که به زودی پرسپولیسی خواهد شد اما... محمدحسین کنعانی زادگان، مسعود ریگی و شهاب زاهدی با نظر مستقیم یحیی گل محمدی خریداری شدند و سعید عزت اللهی و مهاجم گلزن خارجی نیز در دستور کار باشگاه برای تابستان قرار گرفت. همه این موارد دست به دست هم داد که یاسین سلمانی مذاکره با استقلال، گل گهر سیرجان و ... را در نظر بگیرد اما اعلام کند اولویتش بازی در خارج از کشور است. اما چه شد که در نهایت یحیی گل محمدی با وجود ترافیک شدید در خط میانی رضایت داد یاسین سلمانی قرمزپوش شود؟

دلیل اول؛ ضربه کاری به استقلال!

استقلال جواد نکونام تابستان جاری را به شکلی عجیب و بدون خریدهای آنچنانی پشت سرگذاشت در حالی که رافائل سیلوا، عارف غلامی، محمد محبی و مهدی قایدی را از دست داد! پس از کوچ امیرحسین حسین زاده به تراکتور تبریز، همه امید نکونام و استقلالی‌ها به خرید یاسین سلمانی برای تقویت این تیم بود. یحیی گل محمدی هم این موضوع را خوب می‌دانست، بنابراین یاسین سلمانی را خرید تا دست نکونام خالی تر بماند! باتوجه به اینکه استقلال با مشکل وینگر و هافبک تهاجمی روبروست و بالاجبار از جعفر سلمانی در پُست وینگر چپ و کوین یامگا در وینگر راست استفاده می‌کند، بنابراین خرید یاسین سلمانی خیلی به این تیم کمک می‌کرد اما یحیی گل محمدی جلوی آن را گرفت!

دلیل دوم؛ او سهمیه بزرگسال را اشغال نمی‌کند

بر اساس اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، محمدرضا کشوری‌فرد در نامه‌ای به باشگاه‌ها دستورالعمل ثبت قراردادها برای فصل آینده را ابلاغ کرد. براین اساس تعداد بازیکنان لیگ برتر در لیگ بیست و سوم بدین ترتیب اعلام شد؛

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار