پرده برداری کی روش از یک راز بزرگ

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر تاکید کرد که هدف اصلی او از حضور در این تیم صعود به جام جهانی است.

پرده برداری کی روش از یک راز بزرگ
کد خبر: 48264

به گزارش زنهار و به نقل از الکاس ، کارلوس کی روش بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ هدایت تیم ملی فوتبال قطر را برعهده گرفت. کی روش در نشستی خبری حاضر شد و گفت: طبعا همه شما من را می شناسند. من کارلوس کی روش هستم و بعد از ۴۴ سال مربیگری تجارب زیادی کسب کرده ام. من در کشورهای زیادی از جمله ژاپن، آمریکا، آمریکای جنوبی ، آفریقا ، انگلیس ، اسپانیا ، امارات و ایران مربیگری کرده ام و اکنون هم افتخار مربیگری در قطر را دارم.

او ادامه داد: من باید از فدراسیون فوتبال قطر به خاطر اعتمادی که به من داشت تشکر کنم. برای من افتخار است که در اینجا و از کنار شما هستم.من حضور در چهار جام جهانی را تجربه کرده ام . من برای یک هدف خاص به اینجا آمده ام و آن صعود به جام‌جهانی است.اگر به این هدف دست پیدا کنم بسیار خوشحال خواهم شد.

کی روش در ادامه صحبت های خود گفت: ما راه طولانی در پیش داریم و قطعا نمی خواهیم به سرعت حرکت کنیم و باید همه چیز پله پله باشد.تجربه به من نشان داده است که فوتبال همه لحظات خوب و هم لحظات بد دارد . امیدوارم که بتوانیم با کمک کادر بسیار خوبی که دارم به اهداف خود و اهداف فدراسیون فوتبال قطر برسیم و البته انتظارات هواداران را برآورده کنیم.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار