عصبانیت شدید یحیی از دست بیرانوند!

اعتماد به نفس یس از اندازه علیرضا بیرانوند نگرانی سرمربی پرسپولیس را برای بازی پایانی لیگ برتر فصل جاری به همراه داشته است.

عصبانیت شدید یحیی از دست بیرانوند!
کد خبر: 48077

به گزارش زنهار، برد چهار بر صفر پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان نه تنها یک قدم دیگر این تیم را به کسب عنوان قهرمانی نزدیک کرد بلکه علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس یک کلین شیت دیگر به اسم خود زد و گلی دریافت نکرد.دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در حالی یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد که همراه با حسین پورحمیدی دروازه‌بان فعلی آلومینیوم اراک ۱۷ مرتبه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

با این حال بازی با پای بیرانوند یکی از اصلی‌ترین نمودارهای معرفی او است. کمبود دروازه بانی که بتواند توپ را به خوبی از محوطه جریمه خودی به گردش در بیاورد یکی از دلایلی است که باعث بیشتر دیده شدن این ویژگی در بیرانوند شده است.دروازه بان پرسپولیس تا کنون نزدیک به ۹ بار بازی با توپ در بیرون از محوطه جریمه در فصل جاری لیگ برتر داشته است که ۶ مورد به خوبی بوده است اما سه بار نزدیک به رخ دادن فاجعه در پرسپولیس بود که بی دقتی مهاجمان حریف مانع از باز شدن دروازه‌اش شد.دو بار از بازی با پای غیر موفق بیرانوند در بازی روز گذشته این تیم با گل گهر بود تا جایی که یحیی گل محمدی را به شدت عصبانی کرد. گل محمدی پس از اشتباه بیرانوند در خروج از دروازه در دقیقه ۷۳ بازی با گل گهر سیرجان در کنار زمین عصبانی شد و بطری آب را به زمین کوبید تا افشین پیروانی برای آرام کردن او کنارش حاضر شود. یحیی گل محمدی در پایان بازی نیز با ورود به رختکن تیم از عملکرد بیرانوند انتقاد کرد و از او خواست دچار اعتماد به نفس کاذب نشود. گل‌محمدی به دروازه‌بان تیم ملی ایران هشدار داد بازی با پایش می‌تواند تبدیل به یک فاجعه در آستانه قهرمانی این تیم در لیگ برتر شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار