فقط در این صورت پرسپولیس قهرمان نمی شود!

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آخر فصل است و می‌دانیم که یک لغزش می‌تواند قهرمانی را از ما بگیرد.

فقط در این صورت پرسپولیس قهرمان نمی شود!
کد خبر: 48067

به گزارش زنهار؛ مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد تیمش برابر تیم گل گهر اظهار کرد: به هواداران پرشورمان تبریک می‌گویم. خداراشکر توانستیم با تمرکز بالا این مسابقه را ۴ بر صفر ببریم. آخر فصل است و می‌دانیم که یک لغزش می‌تواند قهرمانی را از ما بگیرد. از اول بازی تصمیم گرفتیم و با قدرت و تمرکز کامل پیش رویم و مثل برادر پشت یکدیگر بجنگیم. سپاهان تیم قابل احترامی است و آن‌ها هم می‌روند که پیروز میدان شوند. ما تصمیم‌مان این بود که در ۷-۸ بازی آخر پیروز شویم. ۶ بازی را بردیم و امیدوارم بازی هفتم را نیز مقابل نساجی در قائم شهر پیروز شویم.

بازیکن تیم ملی فوتبال درباره  قرعه کشی ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: با شرایطی که وجود دارد، فکر می‌کنم در قرعه خوبی قرار داریم. امیدوارم نتیجه لازم را بگیریم و قهرمان آسیا شویم. به نظرم ۴-۵ تیم در آسیا حضور دارند که می‌توانند قهرمان شوند مثل عربستان، کره جنوبی، ژاپن، استرالیا و ایران. من فکر می‌کنم حسابی برنامه ریزی کنیم و بازی‌های تدارکاتی بگذاریم و ان‌شاالله بتوانیم در کنار یکدیگر پرچم ایران را به اهتزاز درآوریم.

پورعلی گنجی درباره تشویق پرشور هواداران اظهار کرد: هواداران همیشه پشت ما بودند، هر چه داریم از آن‌ها داریم. پرسپولیس از این هوادار شور، اشتیاق و انرژی می‌گیرد. آخرین بازی را خداراشکر در آزادی توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم و آن‌ها را خوشحال کنیم.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار