خبر بد به امید نورافکن: ممکن است خودتان قهرمان شوید!

امید نورافکن قطعا یکی از بهترین بازیکنان ایران است که البته گاهی هم مصاحبه هایی جنجالی می کند.

خبر بد به امید نورافکن: ممکن است خودتان قهرمان شوید!
کد خبر: 48052

به گزارش زنهار، دو بازیکن در لیگ ایران وجود دارند که تقریبا در هر پستی که قرار می گیرند کیفیت فوق العاده ای از خود ارائه داده و حتی به ستاره لیگ در آن منطقه تبدیل می شوند: یکی وحید امیری و دیگری امید نورافکن. مدافع- هافبک خوش فکر و خلاق سپاهان از اغلب خصوصیات لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن ماندگار در تاریخ فوتبال ایران برخوردار است: امید نورافکن شوت زن فوق العاده ای بوده، ارسال های دقیقی دارد، تکنیکی است و به وقتش بسیار درگیر، فیزیکی و تکل زن. در واقع او از معدود بازیکنان کامل لیگ ایران به شمار می آید که هیچ منطقی نمی تواند غیبت او در جام جهانی را توجیه کند.

امید نورافکن امروز و در بازی مهم سپاهان مقابل پیکان نیز یک بار دیگر درخشان ظاهر شده و در بین گلزنان این تیم نیز دوباره جای گرفت. تماشای ضربات سهمگین و محکم این بازیکن تبدیل به یکی از عادات هواداران فوتبال شده و او در این فصل بارها از فواصل دور و نزدیک شوت هایی زده که به ندرت در لیگ برتر ایران دیده می شود. در نهایت قطعا نام امید نورافکن در تیم منتخب فصل دیده خواهد شد و او از همین حالا یکی از نامزدهای دریافت بهترین بازیکن لیگ برتر نیز می باشد.

اما امید نورافکن در پایان دیدار مقابل پیکان به عنوان تنها سپاهانی در مقابل دوربین تلویزیون حاضر شده و مصاحبه ای جنجالی و تند علیه تنها رقیب تیمش در راه قهرمانی در لیگ برتر داشت. هافبک تکنیکی سپاهان مدعی شد آنهایی که از پشت پرده فوتبال خبر دارند این تیم را قهرمان واقعی لیگ برتر می دانند و مواردی از این دست. اصلا بهتر است واو به واو مصاحبه امید نورافکن را مرور کنیم تا برداشت سوء در این میان صورت نگیرد: اما با توجه به همه مسائلی که بیرون از فوتبال وجود دارد، من فکر می‌کنم سپاهان اگر هفته آخر جایگاه اول را هم به دست نیاورد، به زعم همه اهالی فوتبال و تماشاگرانی که فوتبال را می‌فهمند و متوجه می‌شوند پشت پرده چه اتفاقاتی وجود دارد، قهرمان این فصل شد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار