پنالتی پرسپولیس از عجایب فوتبال بود!

هافبک اسبق آبی‌پوشان گفت: ضعف مدیریت روی کار آبی پوشان تاثیر گذاشت و شاهد مدیریت حرفه‌ای در این باشگاه پرطرفدار نبودیم.

پنالتی پرسپولیس از عجایب فوتبال بود!
کد خبر: 47801

به گزارش زنهار، یدالله اکبری درباره شرایط استقلال اظهار داشت: استقلال بعد از باخت در دربی نتوانست از لحاظ روحی خود را بازسازی کند. البته آبی پوشان حق هم داشتند با همه مشکلاتی که دارند، اشتباهات داوری نیز روی آنها تاثیر منفی گذاشت و واقعا متضرر شدند. به نظر من استقلالی‌ها نباید ناامید شوند و هنوز دو بازی دیگر مانده است و هیچ چیزی در فوتبال قابل پیش بینی نیست. گرچه این تیم چوب مدیریت را خورد و در این فصل ۳ تا مدیر عامل عوض شد ولی با این حال تیم ساپینتو باید با قدرت در دو بازی باقی مانده ظاهر شود و لیگ را تمام کند.

اکبری در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال می‌تواند در جام حذفی جبران مافات کند و با قهرمانی دل هواداران را شاد کند. این تیم با این همه مشکلاتی که دارد نتایج خوبی را کسب کرد و کسی نمی‌تواند از عملکرد آبی پوشان انتقاد کند. اگر اشتباهات داوری نبود استقلال با ۱۲ امتیاز اخلاف الان صدرنشین بود.

اکبری در پایان گفت: باید قبول کرد اشتباهات داوری در نتایج استقلال و پرسپولیس تاثیر گذار بود. پنالتی مسلم استقلال را در دربی نمی‌گیرند ولی در بازی پرسپولیس با مس رفسنجان خطا ۲ متر بیرون از محوطه را پنالتی اعلام می‌کنند. یا در همین بازی با پیکان خطای پنالتی که برای تیم گل محمدی گرفتند بسیار عجیب و از عجایب فوتبال بود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار