جواب دندان شکن پرسپولیسی‌ها به ستاره استقلالی سپاهان

امید نورافکن علاقه خاصی به مصاحبه‌های جنجالی و تند علیه پرسپولیس دارد.

جواب دندان شکن پرسپولیسی‌ها به ستاره استقلالی سپاهان
کد خبر: 47621

به گزارش زنهار، بازیکن تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش در مسجدسلیمان مقابل شاگردان ابراهیم اشکش ضمن انتقاد از میزبانی پیکان از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران گفت: گلایه‌ای دارم از سازمان لیگ؛ من صحبتم با مردم خوب اصفهان و هواداران سپاهان است. ببینید ما بازی برگشت این فصل را با پیکان در ورزشگاه انقلاب کرج بازی کردیم و یک بر صفر باختیم. اما قرار است پیکان در ورزشگاه آزادی میزبان باشد. این فوتبال حرفه‌ای نیست و این یعنی آماتور بودن. این عادلانه نیست؛ باید شرایط یکسان باشد.

او سپس در واکنش به این سوال که فکر می‌کند عدالت برقرار نشده، عنوان کرد: به نظر شما عدالت برقرار شده؟ این‌که با هواداران پرسپولیس برگزار شود. بازی ما که سه امتیاز مقابل پیکان از دست دادیم، در ورزشگاه انقلاب کرج بوده است. چطور حالا بازی را در آزادی برگزار می‌کنند!

هافبک سپاهان پا را فراتر گذاشت و ادامه داد: مطمئنا این‌ها کمک‌هایی است که انجام می‌دهند.

او سپس در واکنش به این سوال که آیا منظورش کمک به پرسپولیس است، این‌طور پاسخ داد: کاری با پرسپولیس ندارم. برنامه‌ریزی که سازمان لیگ انجام می‌دهد باید بهتر و حرفه‌ای‌تر باشد.

امید نورافکن پیش از این و پس از تساوی تیمش برابر ملوان انزلی و ازدست‌دادن صدر جدول رده‌بندی سخنان تندی را علیه باشگاه پرسپولیس بر زبان آورده و مدعی شده بود که داوری‌ها به سود سرخ‌پوشان است. در آن مقطع بازیکنان پرسپولیس قصد داشتند با مصاحبه کردن از خجالت امید نورافکن درآیند اما یحیی گل محمدی مانع شد.از اردوی پرسپولیسی‌ها خبر می‌رسد شاگردان یحیی گل‌محمدی به‌شدت از مصاحبه جدید امید نورافکن به خشم آمده و قصد تلافی دارند. باید منتظر ماند و دید این بار هم یحیی گل‌محمدی جلوی بازیکنان پرسپولیس را می‌گیرد یا این‌که...

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار