دروازه بان استقلال اصلا در حد این تیم نیست/حالا خیال پرسپولیس راحت شده است!

بازیکن قدیمی استقلال درباره گلی که صنعت نفت آبادان به ثمر رساند گفت: نمی‌دانم چرا سید حسین حسینی تا این اندازه ضعیف عمل می‌کند.

دروازه بان استقلال اصلا در حد این تیم نیست/حالا خیال پرسپولیس راحت شده است!
کد خبر: 47620

به گزارش زنهار، علیرضا اکبرپور، درباره تساوی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: تیمی‌که دربی را می‌بازد متحمل شرایط بد روحی روانی می‌شود. متاسفانه این تیم بعد از دربی درست از نظر روحی ریکاوری نشد. در بازی با پارس جنوبی هم دیدیم که استقلال تفاوت زیادی با تیم بازی با هوادار داشت. تبعات ناشی از باخت دربی در بازی با صنعت نفت هم به وضوح مشاهده می‌شد. هرچند که استقلال برنامه‌هایی را برای گلزنی تدارک دید اما باز هم بازیکنان از نظر روحی آماده نبودند. چون دقت کافی در زدن ضربات آخر دیده نمی‌شد.

بازیکنان قدیمی استقلال همچنین درباره گلی که صنعت نفت آبادان به ثمر رساند گفت: نمی‌دانم چرا سیدحسین حسینی تا این اندازه ضعیف عمل می‌کند. او در نیمه اول هم یک خروج خطرناک داشت. واقعاً گلهای بدی می‌خورد. نفتی‌ها دو بار توپ آوردند که یکی از آنها گل شد.

وی ادامه داد: افسوس که ذخیره درست و حسابی هم نداریم که گاهی اوقات به جای حسینی درون دروازه بایستد. گلری که ذخیره گردن‌کلفت نداشته باشد همین میشود. این دروازه بان اصلاً در حد استقلال کار نمی‌کند. شاید کمی از نظر روحی دچار افت شده ولی این حسینی اصلا در حد استقلال نیست.

اکبرپور همچنین در این باره که آیا هنوز هم می‌توان برای استقلال بختی برای قهرمانی قایل شد یا نه توضیح داد: البته استقلال هنوز باید امیدوار باشد چون دو بازی و ۶ امتیاز باقی مانده. ولی با این نتایجی که بعد از بازی هوادار گرفت به نظر می‌رسد خودش برای خودش پشت پا می‌اندازد. وقتی امتیاز نگیرید رقبا امتیازها را برمی‌دارند. این تیم مقابل سپاهان و پرسپولیس هم زیاد امتیاز از دست داد

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار