باشگاه استقلال از خجالت میثاقی درآمد!

معاون حقوقی و سخنگوی باشگاه استقلال به حواشی ایجاد شده علیه سرمربی این تیم واکنش نشان داد.

باشگاه استقلال از خجالت میثاقی درآمد!
کد خبر: 47183

به گزارش زنهار؛ فرشید سمیعی معاون حقوقی و سخنگوی باشگاه استقلال در مورد مطالبی که شب گذشته در برنامه زنده تلویزیونی پیرامون صحبت‌های ریکاردو ساپینتو با داور دربی ۱۰۰ مطرح شد، اظهار کرد: در وهله اول اگر این برنامه واقعا علاقه به پاسخگویی باشگاه دارد اجازه دهد نماینده‌ای که خود باشگاه تعیین می‌کند روی خط برود نه اینکه اصرار داشته باشند فقط آقای ایکس روی خط بیاید!

وی افزود:، اما در خصوص محتوای برنامه، ماه‌هاست ۲ پرونده انضباطی سنگین (اشاره به اتفاقات بازی پرسپولیس و فولاد) درحال خاک خوردن است، اما یکبار این برنامه به آن اشاره نکرد. مگر از آن صحبت‌ها تندتر هم در سال‌های اخیر داشته‌ایم؟ آنجا هم چندین دوربین ثابت و پرتابل بودند. پس چرا پیگیری نشد؟ در حالیکه در این برنامه اصرار به پرونده سازی برای ساپینتو است همزمان در حال اثبات عدم سوءنیت بازیکنی است که در پایان بازی آن حرکت غیر اخلاقی را انجام داد!

سمیعی گفت: در خصوص حرکت ساپینتو هم باید عرض کنم که داور آنجا بوده هم دیده و هم شنیده، اگر اعتراض او خارج از عرف بود داور قطعا کارت می‌داد و گزارش هم می‌کرد. جالب است که مجری برنامه فراتر از داوران و ناظران درحال پرونده‌سازی برای ریکاردو ساپینتو است! سخنگوی باشگاه استقلال تصریح کرد: در همین بازی دربی به غیر از صحنه خطای دست مدافع حریف، در صحنه کرنر یک خطای کاملا واضح و بی‌حرف و حدیث روی روزبه چشمی اتفاق می‌افتد، اما دریغ از یک اشاره! این صحنه خیلی مهم می‌توانست سرنوشت بازی را عوض کند. به هرحال نظر باشگاه در خصوص این برنامه همان نظر اکثریت هواداران است. همگان هم از نظر هواداران در خصوص این برنامه مطلع هستند.

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار