فاش شدن فحش های پرتغالی ساپینتو!

شکست استقلال مقابل پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران و همچنین حرکت عجیب ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال مقابل داوران دربی در رسانه‌های پرتغال هم بازتاب داشت.

فاش شدن فحش های پرتغالی ساپینتو!
کد خبر: 47063

به گزارش زنهار؛ در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران روز گذشته پرسپولیس موفق شد با یک گل استقلال را شکست بدهد. یحیی گل محمدی به اولین مربی ایرانی تبدیل شد که ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال را شکست می‌دهد.استقلال آخرین بار در هفته شانزدهم به سپاهان با هدایت ژوزه مورایس پرتغالی باخته بود و بعد از ۱۰ هفته بار دیگر طعم شکست را چشید؛ باختی که شانس قهرمانی این تیم در لیگ را هم کم کرد.باخت در دربی و حواشی این مسابقه از جمله حرکت عجیب ساپینتو در پایان بازی البته در رسانه‌های کشور پرتغال هم بازتاب داشته است.

روزنامه اوجوگو نوشت: «استقلال زیر نظر ریکاردو ساپینتو یکشنبه هفته جاری در دیداری از هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران با نتیجه صفر بر یک مقابل پرسپولیس شکست خورد و صدر جدول را از دست داد. سرمربی پرتغالی به شدت از عملکرد داوران عصبانی شد و پس از سوت پایان بازی به آن‌ها توهین کرد.»

روزنامه ابولا هم مدعی شد ساپینتو به زبان پرتغالی به داوران دربی توهین کرده است: «استقلال با سرمربیگری ریکاردو ساپینتو یکشنبه هفته جاری در دیداری از هفته بیست و هفتم مقابل پرسپولیس، مدعی مستقیم قهرمانی ایران، با گل دقیقه ۵۰ آل کثیر شکست خورد. صدمین دربی تهران بدون حادثه نبود و طبقه بالایی ورزشگاه آزادی در جریان بازی باید تخلیه می‌شد. سرمربی پرتغالی با پیام حیدری داور مسابقه روبرو شد و به زبان پرتغالی به او توهین کرد.»

وب سایت transfery لهستان هم که به واسطه سابقه کار ساپینتو در این کشور، نتایج و اخبار این مربی را دنبال می‌کند در این خصوص نوشت: «نارضایتی از این باخت از این مربی پنهان نماند و او پس از سوت پایان، داوران را که به سمت رختکن حرکت می‌کردند تعقیب کرد. زمانی که موفق شد به آن‌ها برسد، چند کلمه رکیک به زبان مادری به آن‌ها گفت و در پایان برای تأکید بر ناامیدی خود برای آن‌ها دست زد.»

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار