واکنش باورنکردنی هوادار استقلال به گل‌محمدی

پرسپولیس موفق شد با تک گل عیسی آل کثیر حساس ترین دربی چند سال اخیر فوتبال ایران را ببرد و رقیب سنتی خود را با شکست بدرقه کند.

واکنش باورنکردنی هوادار استقلال به گل‌محمدی
کد خبر: 47036

به گزارش زنهار، بعد از برد با ارزش قرمزها در دربی پایتخت ، هواداران پرسپولیس به جشن و پایکوبی مشغول شدند و استادیوم را روی سرشان گذاشتند. از آنطرف استقلالی‌ها که بسیار ناراحت و عصبانی بودند، خیلی زود ورزشگاه را ترک کردند و تعداد اندکی از آن‌ها هم که دیگر نای بلند شدن نداشتند، روی سکوهای آزادی شادی هواداران رقیب را تماشا کردند.

با این حال اتفاق جالبی موقع خروج یحیی گل محمدی از ورزشگاه رخ داد و یکی از هواداران استقلال که پیراهن این تیم را هم بر تن داشت، حرف‌های جالب ولی در نوع خودش عجیب را به سرمربی پرسپولیس زد. وقتی یحیی از کنفرانس خبری بعد از بازی بیرون آمد و قصد خارج شدن از استادیوم را داشت، این هوادار جوان استقلال نزدیک یحیی شد و از او به شدت تعریف کرد. طرفدار استقلال به سرمربی پرسپولیس گفت که خیلی او را دوست دارد و باعث افتخار او بود که گل محمدی را از نزدیک دید.این هوادار که البته از باخت تیمش ناراحت بود، خطاب به یحیی گفت: با اینکه استقلالی هستم و امروز تیم من مقابل شما شکست خورد، ولی من خیلی شما را دوست دارم و شما خیلی انسان باشخصیتی هستید. گل‌محمدی هم در پاسخ به ابراز علاقه این هوادار استقلال گفت: من هم از دیدنت خیلی خوشحال شدم و من هم دوستت دارم. امیدوارم همیشه موفق باشی.

این دیالوگ جالب بین یکی از هواداران استقلال و سرمربی پرسپولیس در نوع خودش هم جالب بود و هم عجیب. موضوعی که قبلا کمتر مشابه‌اش را دیده بودیم و کمتر سابقه داشته یکی از هواداران از سرمربی تیم رقیب تعریف کند و به او ابراز علاقه داشته کند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار