لیگ آمریکا؛ مقصد احتمالی ژیرو

اولیویه ژیرو در فاصله پنج ماه تا پایان قراردادش با میلان از علاقه خود برای حضور در MLS خبر داد.

لیگ آمریکا؛ مقصد احتمالی ژیرو
کد خبر: 41352

به گزارش زنهار؛ اولیویه ژیروی 36 ساله بعد از سه فصل و نیم حضور در چلسی راهی میلان شد و طی 18 ماه اخیر برای این تیم بازی کرده است. او در 62 بازی برای باشگاه ایتالیایی 23 بار گلزنی کرده و نقش مهمی در کسب اولین قهرمانی روسونری در سری A بعد از بیش از یک دهه داشت.

ملی پوش فرانسوی که عضو تیم قهرمان جام جهانی 2018 بود، تا پایان فصل 23-2022 با میلان قرارداد دارد و بعد از آن بازیکن آزاد خواهد بود. در فاصله پنج ماه تا پایان فصل باشگاهی و از همین حالا گمانه زنی ها در مورد آینده ژیرو آغاز شده است.

ESPN چندی پیش در یک گزارش مدعی شد ژیرو که در این فصل 9 گل طی 24 بازی برای میلان به ثمر رسانده، آماده پیوستن به MLS است. در این گزارش بدون اینکه به نامی اشاره شود، از بررسی پیشنهادات چند تیم امریکایی توسط ژیرو خبر داد.

حالا خود این بازیکن طی اظهار نظری جدید اعتراف کرده که مدت هاست از طرفداران تیم های لیگ امریکا بوده است. او در گفت و گو با فوتبال ایتالیا در خصوص آینده خود گفت: "می خواهم با میلان تمدید کنم. با بردن اسکودتو به قلب هواداران راه یافته ام و شرایط خوبی دارم. با باشگاه صحبت می کنم و اگر شرایط بازی و پایان دوران حرفه ای ام در میلان فراهم باشد، این کار را انجام خواهم داد."

او در ادامه صحبت های خود با اشاره به علاقه ای که به MLS دارد افزود: "اگر بخواهم یک مقصد عجیب و غریب انتخاب کنم، همیشه دوست داشتم در MLS بازی کنم و این لیگ را انتخاب می کنم. می خواهم به گلزنی و کسب جام با میلان ادامه دهم و نظری در خصوص بازگشت به فرانسه ندارم."

بر اساس گزارش های رسیده از منابع آگاه اولیویه ژیرو آخرین پیشنهاد میلان برای تمدید قرارداد را رد کرده و در حال ارزیابی شرایط خود طی پنج ماه آینده است. این در حالی است که در مقطعی از نقل و انتقالات زمستانی از ملی پوش فرانسوی میلان به عنوان یکی از جانشینان احتمالی کریستیانو رونالدو نیز یاد می شد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار