خوشحالی بکام از شکست آرسنال مقابل یونایتد

رومئو، پسر دیوید بکام که طرفدار آرسنال است، بعد از پیروزی تیم محبوبش مقابل یونایتد، واکنشی نشان داد که سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد.

خوشحالی بکام از شکست آرسنال مقابل یونایتد
کد خبر: 41202

به گزارش زنهار؛ رومئو، پسر دیوید بکام که طرفدار آرسنال است، بعد از پیروزی تیم محبوبش مقابل یونایتد، واکنشی نشان داد که سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد.

در کنار سر آلکس فرگوسن، دیوید بکام یکی دیگر از یونایتدی‌های سابقی بود که به‌عنوان میهمان ویژه، تماشاگر بازی شیاطین سرخ مقابل آرسنال بود. در کنار او، یکی از پسرانش حضور داشت که با هر بار گل زدن تیم رقیب، بالا و پایین می‌پرید!

رومئو بکام که طرفدار سرسخت توپچی‌های لندن است، امشب بعد از پیروزی سه بر دو آرسنال مقابل منچستریونایتد، یک سلفی کنار پدرش که غمگین به‌نظر می‌رسید، منتشر کرده و نوشت: "خوب بخوابی، بابا!"

وفاداری دیوید بکام به منچستریونایتد باعث نشده که پسرش رومئو، تردیدی در انتخاب آرسنال به‌عنوان تیم محبوب داشته باشد. او همراه با پدرش دیدار آرسنال و یونایتد را از نزدیک تماشا کرده و در پایان نیز درحالی‌که دیوید درهم و ناراحت از شکست در حال ترک ورزشگاه بود، برایش کری خواند.

رومئو که شال هواداری آرسنال را به دست داشت، عکسی را کنار پدرش ثبت کرد که در نگاه اول خیلی عجیب به‌نظر می‌رسد؛ پدر و پسر، یکی هوادار آرسنال است و دیگری اسطوره یونایتد و این باعث تعجب خیلی از کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار