حمایت پیشکسوت استقلال از ساپینتو

پیشکسوت استقلال گفت: نباید همه چیز را گردن ساپینتو بیندازیم. این تیم با نظر مستقیم ساپینتو بسته نشده است.

حمایت پیشکسوت استقلال از ساپینتو
کد خبر: 41071

به گزارش زنهار، علی جباری، پیشکسوت ارزنده استقلال، یکی از صاحب‌نظران درباره وضعیت این تیم است. جباری درباره شرایط بحرانی استقلال گفت: «چنین شرایطی گاهی اوقات برای تیم‌های بزرگ پیش می‌آید. در همین بازی گذشته با سپاهان تا ثانیه‌های پایانی استقلال یک امتیاز گرفته بود و اگر بازی با همان تساوی یک بر یک خاتمه پیدا می‌کرد، الان کسی به تیم ایرادی نمی‌گرفت. من فکر می‌کنم از نظر فنی استقلال مقابل یکی از مدعیان قهرمانی عملکرد بدی نداشت و انصافا استقلال نباید بازنده می‌شد. اما به هر حال فوتبال است و اتفاقاتش. با این تفاسیر من ایراد استقلال را در بحث فنی جست‌وجو نمی‌کنم.»

او درباره اینکه برخی معتقدند سرمربی استقلال باید تغییر کند، بیان کرد: «مگر با تغییر سرمربی دردی دوا می‌شود؟ ما نباید همه چیز را گردن ساپینتو بیندازیم. این تیم با نظر مستقیم ساپینتو بسته نشده و طبیعی است او سلیقه‌اش را کاملا بر تیم حکمفرما نکرده است. الان که زمان نقل و انتقالات است و می‌تواند با جذب بازیکن برخی ضعف‌ها را برطرف کند، نمی‌تواند. چرا؟ چون پنجره نقل و انتقالات بسته است. فکر می‌کنم استقلال نیاز به بازیکنانی در برخی پست‌ها دارد و تا زمانی که ستاره‌ای جذب نشود، مشکلات به صورت کامل حل نمی‌شود.»

جباری در پایان افزود: «امیدوارم مدیریت استقلال هرچه زودتر فکری به حال باز شدن پنجره نقل و انتقالات کند و در این صورت یکی، دو بازیکن به خصوص در خط هافبک اضافه شوند. اضافه شدن بازیکنان جدید می‌تواند برخی مشکلات را حل کند و شرایط بهتر شود.»

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار