عادل غلامی هم بغضش ترکید

عادل غلامی در مراسمی که برای تقدیر از زحماتش در والیبال گرفته شده بود، گفت: هنوز تصمیمی در مورد مربیگری نگرفته‌ام.

عادل غلامی هم بغضش ترکید
کد خبر: 40642

به گزارش زنهار؛ عادل غلامی در مراسمی که برای تقدیر از زحماتش در والیبال گرفته شده بود، گفت: هنوز تصمیمی در مورد مربیگری نگرفته‌ام.

تیم‌های سایپا و لبنیات هراز آمل امروز، ۲۵ دی ماه در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال در سالن پیامبر اعظم آمل به مصاف هم رفته‌اند.

پیش از این دیدار از عادل غلامی، ملی‌پوش سابق والیبال ایران که به تازگی از دنیای والیبال خداحافظی کرده است، تقدیر شد.

غلامی که در حاشیه این مراسم و در حالی که گریه می‌کرد، گفت: از باشگاه سایپا و هراز که این مراسم را تدارک دیدند تشکر می‌کنم. خاطرات زیادی در این سال‌ها دارم و خیلی خوشحالم که اینجا خداحافظی کردم. امیدوارم این شهر سالیان سال والیبالیست‌های خوبی را به کشور معرفی کند.

او در ادامه بیان کرد: مازندران شهری والیبالی است و عاشقانه برای این شهر بازی کردم. مردم هم به من محبت داشتند. امیدوارم در این سال‌ها توانسته باشم دل مردم را شاد کنم و نام بزرگ مازندران را در دنیا به صدا دربیاورم.

غلامی در پاسخ به اینکه آیا در عرصه مربیگری فعالیت می‌کند یا نه، گفت: هنوز تصمیمی در این مورد نگرفته‌ام و باید ببینم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.  

سرمربی تیم ملی: عادل یکی از بهترین‌های تاریخ والیبال است

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی هم که هدایت تیم لبنیات هراز آمل را برعهده دارد، در مورد غلامی گفت: سخت ترین بخش زندگی ورزشی انسان روز خداحافظی است. مطمئنم عادل در این مرحله شرایط سختی دارد. امیدوارم به عنوان یک ورزشکار تاپ و باکیفیت که سال‌ها برای والیبال شهر و کشور زحمت کشیده، در بعد دیگری از زندگی‌اش به کشور و شهرمان کمک کند. عادل یکی از بهترین بازیکنان تاریخ والیبال بود. این نسل، والیبال ما را در سطح بین‌المللی احیا کردند و خیلی کمک کردند والیبال ما به چیزی که هست برسد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار