مقصد جدید یورگن لوکادیا مشخص شد

​یکی از رسانه‌های یونانی مدعی شده تیم پائوک به‌دنبال جذب مهاجم هلندی سابق پرسپولیس است.

مقصد جدید یورگن لوکادیا مشخص شد
کد خبر: 40565

به گزارش زنهار، یورگن لوکادیا یکی از خریدهای مهم این فصل پرسپولیس بود که در مدت کوتاه حضورش در جمع سرخ‌ها درخشید و با شش گل زده عملکرد خوبی داشت؛ اما پیش از دربی قراردادش را با پرسپولیس به‌صورت یک‌طرفه فسخ کرد.

لوکادیا وقتی به پرسپولیس آمد، آمادگی فیزیکی ایده‌آل خود را نداشت؛ اما با تمرین در این تیم و یافتن فرصت بازی به‌عنوان مهاجم فیکس، به شرایط مسابقه برگشت و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد.

لوکادیا که امید اول گلزنی پرسپولیس در این فصل و همین‌طور یکی از مدعیان آقای گلی لیگ محسوب می‌شد، با جدایی خود خلأ بزرگی را در پرسپولیس ایجاد کرد و باعث شد یحیی گل‌محمدی سیستم بازی تیمش را تغییر دهد و بدون مهاجم تخصصی نفراتش را بچیند.

هرچند هواداران پرسپولیس با درخشش محمد عمری، بازیکن جوان‌شان و همچنین نمایش مطلوب سرخ‌ها در بازی‌های اخیر بدون لوکادیا هم به‌دنبال قهرمانی هستند، اما این مهاجم هلندی که تاثیر زیادی در قهرمانی نیم‌فصل پرسپولیس داشت، مورد توجه تیم‌های مختلفی قرار گرفته است.

نشریه Forza یونان در شماره امروز خود با انتشار تصویری از مهاجم هلندی، خبری اختصاصی در مورد لوکادیا منتشر کرده است. به نوشته این نشریه، تیم پائوک که در حال حاضر در رده سوم سوپرلیگ یونان است، دو مهاجم را مدنظر قرار دارد: لوکادیا و ژان فیلیپه کراسسو.

همچنین در روزهای اخیر خبرهایی از علاقه تیم‌های ترکیه‌ای به لوکادیا در بعضی از رسانه‌های این کشور منتشر شده بود. پیش از این هم یکی از خبرنگاران هلندی لوکادیا را به یکی از باشگاه‌های این کشور پیشنهاد داده بود.

هرچند پرسپولیس با لوکادیا به‌دلیل فسخ یک‌طرفه وارد دعوای حقوقی شده، اما باید دید در نهایت این بازیکن کدام تیم را برای ادامه مسیر فوتبالش انتخاب خواهد کرد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار