عامل شکست استقلال در تهران احیا شد

یکی از بازیکنانی که به نظر میرسید در مصاف دوباره استقلال مقابل تراکتور به میدان نرود صالح حردانی بود.

عامل شکست استقلال در تهران احیا شد
کد خبر: 40459

به گزارش زنهار، مدافع جوان تیم استقلال در دیدار این تیم مقابل تراکتور در تبریز (در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر) عامل برهم ریخته شدن نظم تیمی آبی‌پوشان بود. صالح حردانی در دقیقه ۳۵ بازی استقلال در تبریز با پاس اشتباه رو به عقب محمد قنبری را صاحب موقعیت گلزنی کرد تا شیرازه تیم استقلال در همان نیمه اول از هم بپاشد. دیداری که این تیم با نتیجه دو بر صفر بازنده شد و دومین شکست نیم فصل اول را تجربه کرد.

در این حد فاصل (بین دو بازی لیگ برتر و جام حذفی مقابل تراکتور) برخی گمانه زنی کردند شاید ساپینتو قید استفاده از حردانی را بزند و او را جریمه کند، اما سرمربی پرتغالی استقلال با اعتماد دوباره و روحیه دادن به مدافع جوانش دوباره او را مقابل تراکتور به زمین فرستاد تا مدافع ۲۵ساله فرصتی برای تلافی اشتباه بازی هفته گذشته اش پیدا کند.

حردانی در دیدار استقلال مقابل تراکتور ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و توانست در پیروزی استقلال مقابل تراکتور از بازیکنان موثر در گل نخوردن این تیم در طول وقت‌های قانونی به شمار برود. این مدافع در پایان ۹۰ دقیقه بازی جای خود را به محمد محبی (مهاجم استقلال) داد تا قوای تهاجمی استقلال افزایش پیدا کند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار