تصمیم نهایی رئال‌مادرید درباره ادن هازارد ستاره ناکام

ادن هازارد، ستاره بلژیکی، با وجود تمامی شایعات تا پایان فصل جاری در رئال مادرید خواهد ماند.

تصمیم نهایی رئال‌مادرید درباره ادن هازارد ستاره ناکام
کد خبر: 40229

به گزارش زنهار؛ دوران حضور هازارد در رئال مادرید با اتفاقات ناخوشایند و مصدومیت‌های متعدد برای این بازیکن همراه بوده است. 

مصدومیت شدید او در همان ابتدای انتقالش به رئال باعث شد که مدت‌ها از میادین دور باشد و عدم آمادگی و اضافه وزن محسوس او در طول این مدت شرایط را بیش از پیش دشوار کرد. همه این اتفاقات دست به دست هم داد که کارلو آنچلوتی تصمیمی برای استفاده از این بازیکن نداشته باشد. 

بسیاری معتقد بودند که او ممکن است در تابستان گذشته از رئال مادرید جدا شود و شاید حتی به لیگ برتر انگلیس برگردد اما این ستاره بلژیکی تصمیم گرفت به حضورش در سانتیاگو برنابئو ادامه دهد، هرچند در نهایت این فصل نیز شرایط حداقل تا به این جای کار برای او تغییری نکرده است. 

در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی این مهاجم از رئال در پنجره نقل و انتقالات زمستانی مطرح شده بود اما حالا اتلتیک خبر داده که این بازیکن تا پایان فصل جاری به دلایل شخصی در این تیم خواهد ماند. 

قرارداد هازارد در تابستان سال 2024 به پایان خواهد رسید اما مذاکراتی بین او و مدیران رئال مادرید در ماه فوریه انجام خواهد شد تا شرایط جدایی احتمالی این بازیکن در پایان فصل 23-2022 در آن بررسی شود. دستمزد بالای او یکی از دلایلی است که مدیران رئال ترجیح می‌دهند یک سال پیش از پایان قراردادش او را به فروش برسانند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار