برانکو؛ سرمربی محبوب پرسپولیسی‌ها روی نیمکت تیم‌ملی؟!

این روزها برانکو ایوانکوویچ با انتقاداتی در کشور عمان مواجه شده است، اما او تا پایان جام ملت‌های آسیا با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد دارد و جدا نخواهد شد.

برانکو؛ سرمربی محبوب پرسپولیسی‌ها روی نیمکت تیم‌ملی؟!
کد خبر: 40226

به گزارش زنهار؛ این مربی کروات و نام آشنا برای ایرانی‌ها این روزها به همراه تیم ملی عمان در مسابقات کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در عراق حضور دارد.

برانکو در اولین بازی خود در این مسابقات مقابل عراق میزبان به به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد. در همین رابطه خمیس البلوشی خبرنگار عمانی از عملکرد برانکو انتقاد کرد.

این خبرنگار مشهور عمانی در صفحه توئیترش نوشت: تیم ملی مقابل عراق یک امتیاز خوب گرفت. اما سطح بازی تیم ملی قانع کننده نبود و تیم با افکار عجیب برانکو بدون فرم و هویت بود. پیش از این نیز مرد کروات به دلیل عدم صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با انتقادات زیادی در عمان مواجه شده بود.

این درحالی بود که چندی پیش مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از برانکو ایوانکوویچ به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی ایران نام برده بود. ظاهرا این مربی کروات تا پایان جام ملت‌های آسیا با تیم ملی عمان قرارداد دارد و بنابراین فدراسیون فوتبال کشورمان برنامه ای برای استخدام او ندارد.

البته گفته می‌شود برانکو ایوانکوویچ بندی در قراردادش با فدراسیون فوتبال عمان گنجانده که با مبلغی حدود ۶۰۰ میلیون یورو می‌تواند آزاد شود!

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار