باجو: همچنان با پنالتی از دست رفته در جام جهانی 1994 کنار نیامده ام

روبرتو باجو، اسطوره فوتبال ایتالیا، همچنان با پنالتی از دست رفته در جام جهانی 1994 کنار نیامده است.

باجو: همچنان با پنالتی از دست رفته در جام جهانی 1994 کنار نیامده ام
کد خبر: 36309

به گزارش زنهار؛ تیم ملی ایتالیا پس از تلاش فراوان و با درخشش فوق العاده باجو در جام جهانی 1994 آمریکا توانسته بود به دیدار فینال این مسابقات راه پیدا کند و برابر تیم ملی برزیل قرار بگیرد. 

این بازی در وقت‌های قانونی با نتیجه مساوی به پایان رسید تا کار تعیین سرنوشت قهرمان این رقابت‌ها به ضربات پنالتی بکشد. 

باجو که مهره کلیدی تیمش در طول مسابقات بود پس از 120 دقیقه بازی نفس‌گیر و با خستگی بسیار به عنوان آخرین پنالتی‌زن پشت این ضربه قرار گرفت و توپش را به آسمان زد تا کار برای ایتالیا تمام شود و آنها به عنوان نایب قهرمانی قناعت کنند. 

او در گفتگو با SkyTG24 در این باره اظهار داشت:« من هرگز این اتفاق را فراموش نخواهم کرد. این رویای کودکی بود که می‌توانست به واقعیت تبدیل شود اما به عجیب‌ترین شکل ممکن پایان یافت و من هرگز نتوانستم با اتفاقی که افتاده بود کنار بیایم.»

این اسطوره فوتبال ایتالیا درباره واکنش مردم به خودش گفت:« آنها همیشه عشق و محبتی باورنکردنی را به من ابراز کردند. آنها ناراحتی من را درک کردند اما مسئله این است من توقع بسیار زیادی از خودم در این زمینه دارم.»

باجو با اشاره به این که بارها پشت ضربه پنالتی قرار گرفته بود اضافه کرد:« من هزاران فرصت از دست دادن پنالتی در طول دوران فوتبالم داشتم اما این پنالتی همان فرصتی بود که به هیچ وجه نباید آن را از دست می‌دادم.»

 

 

 

 

 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار