دفاع عجیب فتح‌الله‌زاده از افتضاح حسینی!

مدیرعامل استقلال از عملکرد حسینی در دیدار مقابل انگلیس حمایت کرد.

دفاع عجیب فتح‌الله‌زاده از افتضاح حسینی!
کد خبر: 36222

به گزارش زنهار،  علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال در خصوص شکست سنگین تیم ملی ایران مقابل انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: کسی فکرش را نمی کرد که تیم ملی مقابل انگلیس ۶ گل دریافت کند یعنی در واقع اختلاف ما با این تیم ین مقدار گل نبود.

وی ادامه داد: تیم ملی مقابل انگلیس تمرکز نداشت و این بازی نبود که ما از بازیمنان انتظار داشتیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه حسینی کاپیتان و دروازه بان ملی پوش آبی پوشان ۶ گل دریافت کرد تصریح کرد: حسینی روی گلها مقصر نبود و هر دروازه بان دیگری بود این گلها را دریافت می کرد. به نظرم با مصدومیت بیرانوند باید روحیه حسینی را بالا نگه داریم تا بتواند در برابر ولز و آمریکا بهترین عملکرد را داشته باشد.

فتح الله زاده در خصوص شانس صعود تیم ملی از این گروه به مرحله بعدی مسابقات نیز خاطرنشان کرد: شانس صعودمان کمی سخت شد ولی در فوتبال کاری نشدنی وجود ندارد. اگر بازیکنان مانند تیم ملی جام جهانی قبل باشند هم ولز را شکست می دهیم و هم آمریکا

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه آیا برای تماشای مسابقات به قطر سف خواهد کرد یا خیر گفت: با توجه به شرایط استقلال در تهران خواهم ماند. با بازیکنان قول دادم و باید به آن پایبند باشم . برای تیم ملی از همین جا آرزوی موفقیت می کنم.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار