حضورم در لیست تیم‌ملی شگفت انگیز است

گلگر هافبک ملی‌پوش باشگاه چلسی اعتراف کرده که از فراخوان گرت ساوتگیت و اعزام شدنش به جام‌جهانی متعجب شده است.

حضورم در لیست تیم‌ملی شگفت انگیز است
کد خبر: 36035

به گزارش زنهار؛ هافبک میانی جوان آبی های لندن، پس از نمایش های فوق العاده ای که از خودش ارائه داد به باشگاه چلسی بازگشت و موفق شد امسال به تیم اصلی نیز راه یابد.

کانر گلگر 22 ساله، در این فصل از مصدومیت هافبک های چلسی نهایت استفاده را کرده و در 18 دیدار برای چلسی به میدان رفته است.

گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلستان، نام گلگر را در لیست خود برای حضور در جام جهانی قطر گنجاند اما گلگر با وجود مشکلاتی که در طول فصل برای خودش و چلسی به وجود آمد انتظار این دعوت از ساوتگیت را نداشت.

او در این باره مصاحبه کرد و گفت : 

" راستش را بخواهید انتظار این دعوت را نداشتم. واضح است که امیدوار بودم فرصتی در اختیارم قرار بگیرد، اما به هر حال کمی شگفت زده شدم.

در این فصل من فوتبال با ثباتی در چلسی بازی نکردم و ما در باشگاه به عنوان یک تیم، عملکردی عالی نداشته ایم.

ما فوتبال خود را به نمایش گذاشتیم اما چیزهای زیادی برای بهبود در تیم وجود دارد و من اطمینان دارم که این کار انجام خواهیم داد. "

گرت ساوتگیت به وضوح علاقه خاصی به این هافبک دارد و البته که از او توقع دارد تا درخششی که در کریستال پالاس داشت را در این جام جهانی نیز تکرار کند. اگرچه ممکن است گلگر بازی های انگلستان را از ابتدا شروع نکند اما گرت ساوتگیت نیاز دارد که از ترکیب خود به صورت کامل استفاده کند تا به هدف مدنظرشان که قهرمانی در جام جهانی است دست یابند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار