چرا به من گیر دادی رونالدو؟!

وین رونی، اسطوره منچستریونایتد، از اظهارات تند کریستیانو رونالدو نسبت به خودش گیج و متعجب شده است.

چرا به من گیر دادی رونالدو؟!
کد خبر: 35923

به گزارش زنهار؛ کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی و 37 ساله منچستریونایتد، اخیرا در مصاحبه ای با پیرس مورگان نسبت به شرایط خود در منچستریونایتد به شدت انتقاد کرده و مدعی شد اصلا از حضور در این باشگاه راضی نیست. اما در طول این مصاحبه، رونالدو به هم تیمی سابق وین رونی نیز تاخته و او را نیز مورد انتقاد قرار داده است. ستاره گلزن یونایتد مدعی شد وین رونی به او حسودی می کند و شاید دلیلش این است که عمر ورزشی این بازیکن تمام شده، اما رونالدو هنوز در بالاترین سطح قادر به بازی کردن است.

حالا شبکه اسکای اسپورت در گزارشی مدعی شد وین رونی از اینکه رونالدو چنین رفتاری داشته، متعجب و گیج شده و تصور چنین صحبت هایی را از ستاره پرتغالی نداشته است. در حقیقت وین رونی اذعان داشته که هیچ خصومتی هم تیمی سابق خود در یونایتد ندارد و اغلب در مصاحبه هایش از رونالدو تمجید کرده است.

او فقط یک بار و چندی قبل مدعی شد رفتار این بازیکن در این فصل خیلی خوب و حرفه‌ای نبوده، اما این اتفاق در گذشته رخ نداده و این واکنش تعجب بهترین گلزن تاریخ منچستریونایتد را برانگیخته است. وین رونی و کریستیانو رونالدو در دهه ابتدایی هزاره جدید میلادی زوجی فوق العاده و درخشان را در خط حمله منچستریونایتد تشکیل داده و با لباس این باشگاه به همه افتخارات در رده باشگاهی دست پیدا کرده بودند.

البته نباید فراموش کرد در گذشته نیز رابطه این دو بازیکن در مقاطعی شکرآب بوده است. در جام جهانی 2006 و در جریان بازی پرتغالی و انگلیس در مرحله یک چهارم، رونالدو با شیطنت خاص خود باعث اخراج رونی و در حقیقت حذف انگلیس شد و در آن مقطع این دو بازیکن رابطه بسیار بدی با یکدیگر پیدا کردند. اما در ادامه این مسئله حل شد و دو سال بعد رونی و رونالدو کنار یکدیگر فاتح لیگ قهرمانان شدند.

 

 

 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار