برخورد سرد کریس رونالدودر اردوی تیم‌ملی پرتغال

یک روز پس از مصاحبه جنجالی رونالدو، ویدیویی از برخورد سرد میان او و هم‌تیمی‌اش در تیم منچستریونایتد در اردوی تیم‌ملی پرتغال خبرساز شده است.

برخورد سرد کریس رونالدودر اردوی تیم‌ملی پرتغال
کد خبر: 35800

به گزارش زنهار؛ در ویدیویی که فدراسیون فوتبال پرتغال از حضور بازیکنان این تیم در اردوی آماده‌سازی سله‌سائو فوتبال اروپا برای شرکت در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر منتشر کرده است، کریستیانو رونالدو و برونو فرناندز برخورد سردی با هم دارند.

در این ویدیویی که حسابی در شبکه‌های اجتماعی سر و صدا کرده، رونالدو در رختکن تیم ملی پرتغال ابتدا دست خود را دراز می کند تا با فرناندز دست بدهد و فرناندز پس از مدتی مکث با او دست می‌دهد. قبل از اینکه فرناندز روی خود را از رونالدو برگرداند نیز صحبت کوتاهی میان آن‌ها رد و بدل می‌شود.

وجود اختلاف احتمالی میان این دو ستاره پرتغالی‌ها که نقش محوری در ترکیب تیم فرناندو سانتوس دارند، هواداران سله‌سائو را نگران کرده است.

رونالدو در مصاحبه‌ای جنجالی با «پیرس مورگان» مجری انگلیسی، گفته بود احترامی برای اریک تن‌هاخ سرمربی منچستریونایتد قائل نیست و به او خیانت شده است. رونالدو همچنین مدعی شده بود تلاش‌هایی برای بیرون انداختن او از جمع شیاطین سرخ انجام شده است.

تیم پرتغال با انبوهی از ستارگان خود باید در گروه پایانی جام بیست و دوم به مصاف غنا، اروگوئه و کره جنوبی برود و باید دید این حواشی تأثیری در نتیجه‌گیری آن‌ها دارد یا خیر.

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار