زوج دفاعی مورد نظر کی‌روش

کارلوس کی‌روش در تمرینات یکی دو روز گذشته از زوج شجاع خلیل‌زاده و حسین کنعانی‌زادگان در پست دفاع وسط استفاده کرده است.

زوج دفاعی مورد نظر کی‌روش
کد خبر: 35372

به گزارش زنهار؛ یکی از دغدغه‌های اصلی کارلوس کی‌روش برای ترکیب ایران در جام جهانی زوج خط دفاعی است. در سیستم چهار دفاعه مد نظر کارلوس کی‌روش بازیکنان متعددی هستند که توانایی بازی دارند اما سرمربی پرتغالی هنوز تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده است.

در پست دفاع وسط همین حالا مرتضی پورعلی‌گنجی، شجاع خلیل‌زاده،‌حسین کنعانی‌زادگان و سامان فلاح در اردو حضور دارند و به این جمع مجید حسینی نیز اضافه می‌شود. از این رو کی‌روش باید برای انتخاب زوج دفاع وسط خود تصمیم بگیرد.

در تمرینات روزهای گذشته تیم ملی و حتی امروز، کی‌روش، در بازی های درون تیمی از زوج شجاع خلیل‌زاده و حسین کنعانی‌زادگان در قلب خط دفاعی بیشتر استفاده کرده است. اگرچه کی‌روش علاقه ویژه‌ای به بازی پورعلی‌گنجی دارد، اما او فعلا مشغول تست کردن خلیل‌زاده و کنعانی است.

به احتمال فراوان در بازی ایران مقابل نیکاراگوئه نیز کارلوس کی‌روش از همین زوج دفاعی استفاده می‌کند اما این به منزله گرفته شدن تصمیم نهایی توسط سرمربی پرتغالی نیست. اضافه شدن مجید حسینی و آمادگی مطلوب پورعلی‌گنجی و فلاح شاید در روزهای آینده باعث تغییر نظر کی‌روش شود.

باید منتظر ماند و دید در نهایت، سرمربی تیم ملی در بازی ایران مقابل انگلیس در مسابقه اول جام جهانی از کدام زوج در مرکز خط دفاعی استفاده خواهد کرد.

 

 

 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار