برنامه ویژه مدیران پرسپولیس برای درفشی‌فر/ مشکل پایه‌ها حل شد

باشگاه پرسپولیس یکی از مشکلات اصلی تیم‌های پایه را برطرف کرد.

برنامه ویژه مدیران پرسپولیس برای درفشی‌فر/ مشکل پایه‌ها حل شد
کد خبر: 31670

به گزارش زنهار؛ در حالی که مجموعه ورزشی درفشی‌فر طی چند سال گذشته از دوره مدیریت ایرج عرب و طی یک قرارداد طولانی مدت به یک پیمانکار واگذار شده بود با اتمام قرارداد، این همکاری حالا پایان یافته تا یکی از ورزشگاه‌های متعلق به باشگاه پرسپولیس، در اختیار این باشگاه باشد. 

این در شرایطی است که ورزشگاه درفشی‌فر محل تمرین و مسابقات تیم‌های پایه پرسپولیس است، اما در دوره پیمانکار قبلی، بدترین زمان تمرین و مسابقات برای تیم‌های پایه پرسپولیس در این ورزشگاه انتخاب می‌شد.

با پایان یافتن قرارداد باشگاه پرسپولیس با پیمانکار قبلی مجموعه درفشی‌فر، حالا این ورزشگاه در اختیار تیم‌های پایه پرسپولیس است تا آنها در زمان مناسب بتوانند در ورزشگاه شهید درفشی‌فر تمرین کنند و این تیم‌ها دیگر دغدغه زمان تمرین نداشته باشند.

شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از این است که این مجموعه ورزشی که جزو اموال باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود و سند تک برگ آن در زمان مدیریت مهدی رسول‌پناه صادر شد به زودی به یک پیمانکار جدید سپرده می‌شود و قرار است با توافقی که بین باشگاه پرسپولیس و پیمانکار جدید شکل می‌گیرد زمان مناسب تمرین برای تیم‌های پایه پرسپولیس انتخاب شود تا این تیم‌ها مشکلات زمان پیمانکار قبلی را نداشته باشند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار