یک دلال بورس قهرمان جام جهانی 2022 را پیش‌بینی کرد

به گزارش فوتبالی، جام جهانی 2022 قطر در کمتر از دو ماه دیگر آغاز خواهد شد اما یک پیش بینی در این باره که چه کسی قهرمان می شود، ابراز نظر کرده است.

یک دلال بورس قهرمان جام جهانی 2022 را پیش‌بینی کرد
کد خبر: 31665

به گزارش زنهار؛ یواخیم کلمن که در حوزه بورس فعالیت می کند، فرمولی را طراحی کرده که قهرمان جام جهانی را پیش بینی می کند. این فرمول در سال 2014 قهرمانی آلمان را درست پیش بینی کرده بود و در سال 2018 نیز قهرمانی فرانسه را پیش بینی کرده بود.

یواخیم کلمن یکی از دلال های بازار بورس است که شرکت "لیبروم کپیتال" را در اختیار دارد و بیش از دو دهه است که در این حوزه فعالیت دارد و برای سومین جام جهانی پیاپی سعی دارد که قهرمان جام جهانی را به درستی پیش بینی کند.

در این فرمول توان و قدرت تیم های کنونی و مسائل غیرورزشی نظیر شرایط اجتماعی و اقتصادی کشورها مد نظر قرار می گیرند. کلمن گفته است که با  در نظر گرفته همه عوامل، قدرت تیم ها مشخص می شوند به خصوص در زمانی که تیم ها در سطح بین المللی بازی دارند و عواملی نظیر جمعیت یا شاخص قدرت مالی کشورها مورد بررسی قرار می گیرند.

این دلال بورس مدعی است که آرژانتین با رهبری لیونل مسی فاتح جام جهانی 2022 می شود چرا که در فینال خواهند توانست انگلیس را شکست بدهند و در نیمه نهایی نیز اسپانیا را مغلوب می سازند. کلمن قهرمان های جام های جهانی 2014  و 2018 را به درستی پیش بینی کرده بود."

اگر انگلیس و آرژانتین به فینال جام جهانی برسند هم اتفاق عجیبی رخ خواهد داد چرا که دوئل های این دو کشور همیشه خاص بوده است و اگر یک بار دیگر هم مقابل هم قرار بگیرند، فینال جذابی در پیش خواهد بود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار