جورجو کیه لینی: مگوایر، ریو فردیناند نیست اما بازیکن خوبی است

جورجو کیه لینی، مدافع سابق تیم ملی ایتالیا معتقد است قیمت بالای هری مگوایر فشارهای زیادی روی این بازیکن گذاشته و از او دفاع کرد.

جورجو کیه لینی: مگوایر، ریو فردیناند نیست اما بازیکن خوبی است
کد خبر: 31664

به گزارش زنهار به نقل از وب سایت گل، جورجو کیه لینی در مصاحبه اخیر خود به دفاع از هری مگوایر پرداخت. مدافع تیم ملی انگلیس در سال 2019 به دنبال انتقال 80 میلیون پوندی خود از لسترسیتی به منچستریونایتد، به گران قیمت ترین مدافع تاریخ تبدیل شد. هری مگوایر به دنبال این انتقال تحت فشار زیادی قرار گرفت و پس از عملکرد پایین تر از حد انتظار خود، مورد انتقاد شدید هواداران واقع شد. جورجو کیه لینی معتقد است انتقادات از هری مگوایر ناعادلانه هستند. این مدافع باتجربه ایتالیایی در مصاحبه با تایمز در دفاع از هری مگوایر گفت:

برای شرایط مگوایر ناراحتم چون او بازیکن خوبی است. همه از او خواسته های بیش از حدی دارند. فقط چون برای او 80 میلیون پوند پرداخت کرده اند، باید در هر بازی بهترین در دنیا باشد؟ این درست نیست. قیمت های نقل و انتقالات وابسته به بسیاری از مسائل است که روی آن کنترلی ندارید. این مشکل و اشتباه شما نیست. او و جان استونز زوج خوبی هستند. باشد، مگوایر شاید ریو فردیناند نباشد اما به اندازه کافی خوب است. چنین شرایطی به تیم ملی انگلیس برای داشتن بهترین عملکرد ممکن کمکی نمی کند. اگر می خواهید قهرمان جام جهانی شوید، انجام این کار با مشکلاتی پیرامون بازیکنان کلیدی ممکن نیست و قطعاً مگوایر یکی از بازیکنان کلیدی تیم است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار