چرا ایران - اروگوئه پشت درهای بسته برگزار می‌شود؟

فدراسیون فوتبال اروگوئه از اینکه دیدار با ایران پشت درهای بسته برگزار می‌شود ابراز ناراحتی کرد.

چرا ایران - اروگوئه پشت درهای بسته برگزار می‌شود؟
کد خبر: 31608

به گزارش زنهار و به نقل از سایت ال پائیس، تیم ملی فوتبال اروگوئه جمعه در دیداری دوستانه در وین اتریش به مصاف تیم ملی فوتبال ایران خواهد رفت. 

نکته مهمی که این مسابقه خواهد داشت این است که از آنجایی که فروش بلیت فعال نشده است، بازی پشت درهای بسته برگزار می شود. آندریا لانفرانکو، یکی از اعضای کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال اروگوئه گفت: این بازی توسط اتحادیه فوتبال اروگوئه برگزار نمی‌شود و ما مسئول آن نیستیم. این تصمیم فدراسیون فوتبال اروگوئه یا برگزارکنندگان بازی نیست اما به اروگوئه‌ای‌هایی که به وین می آیند بلیت داده می‌شود. این تصمیم به خاطر ایران گرفته شد. مسئولان برگزاری از ایران خواستند درباره این موضوع صحبت کنند و وقتی ما به اینجا رسیدیم متوجه این موضوع شدیم که بازی پشت درهای بسته است.

او ادامه داد: درخواست‌هایی از طرفداران فوتبال در اروگوئه داشتیم که بلیت این بازی را بخرند و بتوانند تیم ما را همراهی کنند و ما نیز تا حد توان هر چقدر که بتوانیم به این هواداران کمک می کنیم. حیف است که ما نتوانیم در این بازی تماشاگران را داشته باشیم. بازی می توانست با حضور تماشاگران، بهتر و جذاب‌تر باشد.

همچنین خبرگزاری لادیارا اروگوئه در این باره نوشت: این تصمیم توسط مقامات اتریش گرفته شده است. این بازی در پی اتفاقات اخیر ایران پشت درهای بسته برگزار می‌شود.  

هم‌چنین به گفته آندره آ لانفرانکو، عضو شورای اجرایی اتحادیه فوتبال اروگوئه، این تصمیم توسط دولت اتریش گرفته شده است و فدراسیون اروگوئه دخالتی در این تصمیم نداشته است.

وی ادامه داد: زمانی که ما اینجا [اتریش] بودیم متوجه موضوع شدیم. فکر کنم با بلیط هایی که قرار است به ما بدهند، بتوانیم با همه هواداران اروگوئه‌ایی که می‌خواهند به ورزشگاه بروند بلیت بدهیم 


 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار