سورپرایز ویژه یحیی گل‌محمدی برای دربی رو شد!

گفته می‌شود مصدومیت شیخ دیاباته ۶ هفته طول می‌کشد و با توجه به همین زمان، احتمالا او می‌تواند پرسپولیس را در دربی همراهی کند.

سورپرایز ویژه یحیی گل‌محمدی برای دربی رو شد!
کد خبر: 31596

به گزارش زنهار، دو روز قبل بود که خبر مصدومیت دیاباته رسانه‌ای شد و طبق اعلام رسمی رسانه باشگاه، این بازیکن قادر نیست چند هفته در میادین حاضر شود. دیاباته در شرایطی مصدوم شد که او در سه هفته اخیر تمرینات اختصاصی انجام داده و طی چند روز اخیر در تمرینات گروهی نیز حاضر شده بود، به گونه‌ای که شنیده می‌شد یحیی قصد دارد او را در لیست ۲۰ نفره بازی با تراکتور قرار بدهد.

اما انتشار خبر مصدومیت طولانی مدت او، آب سردی بود بر هیجان پرسپولیسی‌ها که برای دیدن زوج مخوف "لوکادیاباته" بی تابی می‌کردند. حالا پرسپولیسی‌ها باید چند هفته دیگر منتظر باشند تا دیاباته به ترکیب برسد، البته اگر باز مصدوم نشود!

در این میان زمان دقیق بازگشت دیاباته هنوز اعلام نشده است. گفته شده با توجه به محل و نوع آسیب دیدگی شیخ، این بازیکن بین ۴ تا ۶ هفته (۲ تا ۳ ماه) دور از میدان خواهد بود. از این رو او احتمالا ۵ - ۶ بازی بعدی سرخ‌ها را از دست خواهد داد.

اما با توجه به این که او قبل از آغاز رقابت‌ها مصدوم شده و هنوز ۱۲ روز دیگر تا آغاز هفته هفتم باقی مانده، دیاباته دوره اول مصدومیت خود را در تعطیلات طی خواهد کرد. از سوی دیگر گفته می‌شود احتمال برگزاری بازی دربی بعد از جام جهانی زیاد است که اگر چنین شود حضور دیاباته در دربی قطعی است، اما اگر دربی قرار باشد در همان هفته دوازدهم و قبل از جام جهانی برگزار شود، باز هم با توجه به تعطیلات ۱۰ روزه باقی مانده، شیخ می‌تواند به بازی دربی برسد.

حالا باید دید تا آن زمان شیخ دیاباته شرایط بازی را پیدا خواهد کرد و یحیی به او میدان می‌دهد یا نه.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار