بازی جدید سردار و علی بیرو در اردوی تیم ملی!

باتوجه به اینکه کشمکش‌ها و درگیری‌ها در تیم‌ملی بسیار بالا بود، اما خبری از اعصاب‌خوردی ملی‌پوشان نیست و اردوی این بار به شکلی متفاوت در سرزمین موسیقی برگزار می‌شود.

بازی جدید سردار و علی بیرو در اردوی تیم ملی!
کد خبر: 31525

به گزارش زنهار،  ملی پوشان روحیه بهتری دارند. از دعوای مربی تیم ملی با تیم باشگاهی؛ خط زدن بازیکنان یک تیم به خاطر عدم حضور به موقع در اردوی تیم ملی و دعوت دوباره آنها و اخبار مربوط به لغو بازی های تیم ملی و اعصاب بهم ریخته ملی پوشان خبری نیست.

مسیر از محل اسکان تا تمرین تیم ملی در وین هم در نوع خود جالب است؛ علیرضا بیرانوند و سردار آزمون در مسیر تمرین گپ و گفت دوستانه ای با هم می زنند. احتمالا علی بیرو خطاب به سردار آزمون می گوید چرا در آلمان مثل روسیه گل نمی زنی و سردار هم در پاسخ به این سوال می گوید تیم جدید است و برای هماهنگی نیاز به زمان دارم و به زودی گلزنی را شروع می کنم و...

علیرضا بیرانوند و سردار آزمون در جام جهانی ۲۰۲۲ همانند جام جهانی ۲۰۱۸ دو مهره کلیدی تیم ملی بشمار می روند. یکی در خط دروازه و دیگری در خط حمله. ایران برای حضور شایسته در این جام جهانی هم نیاز به سیوهای طلایی از سوی علی بیرو دارد و ایضا گل های حساس سردار آزمون که در این جام جهانی به مراتب باتجربه تر از جام جهانی قبلی ظاهر خواهد شد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار