واکنش ستاره هلندی به تمدید قرارداد با پرسپولیس

مهاجم گلزن پرسپولیس به یکی از دغدغه‌های هواداران این تیم تبدیل شده است.

واکنش ستاره هلندی به تمدید قرارداد با پرسپولیس
کد خبر: 30896

به گزارش زنهار؛ یورگن لوکادیا با وجود اینکه هنوز آماده نیست و برای رسیدن به فرم ایده آل چند هفته ای کار دارد، در همین مدت کوتاه نشان داده چه فوتبالیست باکیفیت و گلزنی است. لوکادیا با ۴ گل زده آقای گل لیگ برتر است و با ادامه این روند شانس اصلی کسب این عنوان به حساب می‌آید.

هواداران پرسپولیس هرچقدر با گلزنی‌های این بازیکن کیف می‌کنند و به قهرمانی تیمشان امیدوار می‌شوند، نگران جدایی لوکادیا در پایان فصل هستند. قرارداد ستاره هلندی در پایان فصل به پایان می‌رسد و در صورت درخشش این بازیکن، باشگاه پرسپولیس کار دشواری برای تمدید قرارداد لوکادیا خواهد داشت.

خود یورگن در لایو اینستاگرامی خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد که در نوع خودش جالب بود. مهاجم هلندی در خصوص تمدید قرارداد با پرسپولیس و درخواست زیاد از سوی هواداران گفت: فکر می‌کنم صحبت کردن در خصوص این موضوع الان خیلی زود است. باید منتظر باشیم و ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا سرمربی تیم از عملکرد من رضایت دارد یا خیر. من پرسپولیس و ایران را دوست دارم، هواداران هم به من لطف دارند. امیدوارم در پایان این فصل بتوانیم قهرمانی را بدست بیاوریم و هواداران پرسپولیس را خوشحال کنیم.

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار